Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Wiktor Siemianiuk Kolejarz Basket Radom 32 735 22.97
2. Mateusz Fatz Klub Sportowy Księżak Łowicz 28 649 23.18
3. Yaroslav Fomichov AK Iskra Częstochowa 26 635 24.42
4. Roger Dale Ray Lublinianka KUL Basketball 25 631 25.24
5. Wojciech Pisarczyk UJK Kielce 31 614 19.81
6. Damian Ostrowski KS Sudety Jelenia Góra 29 593 20.45
7. Michael Hicks KS Kosz Kompaktowy Pleszew 31 581 18.74
8. Arkadiusz Kobus AZS UMK Transbruk Toruń 34 574 16.88
9. Kacper Dominiak ŁKS Coolpack Łódź 34 566 16.65
10. Seweryn Sroczyński Tarnovia Tarnowo Podgórne 33 560 16.97
11. Patryk Zawadzki PKK 99 Pabianice 30 551 18.37
12. Wojciech Zub Basket Hills Bielsko-Biała 33 550 16.67
13. Szymon Milczyński Tarnovia Tarnowo Podgórne 34 542 15.94
14. Mateusz Kaczmarek Basket Club Obra Kościan 29 532 18.34
15. Hubert Lewandowski Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz 32 530 16.56
16. Kacper Wydra MKKS Rybnik 32 526 16.44
17. Łukasz Kuczyński KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 31 524 16.90
18. Kacper Indyk MKS II Dąbrowa Górnicza 29 524 18.07
19. Alan Duda Start Lublin 26 510 19.62
20. Jacek Rutecki ORLEN Akademia BM Stal 26 504 19.38
21. Michał Weiss Zetkama Doral Nysa Kłodzko 32 501 15.66
22. Mikołaj Czyż Sklep Polski MKK Gniezno 32 496 15.50
23. Jakub Lewandowski UJK Kielce 29 496 17.10
24. Kamil Olejnik Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra 32 495 15.47
25. Patryk Jankowski Isetia Białołęka Warszawa 30 486 16.20
26. Hubert Kruszczyński PGE GiEK Turów Zgorzelec 31 484 15.61
27. Mateusz Górka Energa Basket Warszawa 34 482 14.18
28. Przemysław Lewandowski KS Legion Legionowo 29 481 16.59
29. Patryk Piszczatowski KK UR BOZZA Kraków 33 479 14.52
30. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 32 479 14.97
31. Krzysztof Grudzień Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. 28 475 16.96
32. Karol Obarek Enea Żubry Chorten Białystok 34 472 13.88
33. Karol Dębski Energa Basket Warszawa 34 469 13.79
34. Stanferd Sanny Pogoń Prudnik 34 468 13.76
35. Jędrzej Janowicz Basket Club Obra Kościan 30 468 15.60
36. Juliusz Barański Wiara Lecha Poznań 26 464 17.85
37. Nataniel Kolasiński ŁKS Coolpack Łódź 30 463 15.43
38. Karol Jagoda MKKS Rybnik 32 463 14.47
39. Szymon Łukasiak Basket Hills Bielsko-Biała 33 461 13.97
40. Mikołaj Motel KS Legion Legionowo 29 460 15.86
41. Artur Włodarczyk TS Wisła Kraków 24 453 18.88
42. Michał Krawiec BS Polonia Bytom 33 453 13.73
43. Igor Wiliński MCKS Czeladź 30 453 15.10
44. Jarosław Giżyński BS Polonia Bytom 33 453 13.73
45. Norbert Grzegorczyk EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów 30 453 15.10
46. Patryk Garwol Pogoń Prudnik 33 450 13.64
47. Marcin Uliczka Klub Sportowy Księżak Łowicz 31 450 14.52
48. Michał Jędrzejewski OPTeam Resovia Rzeszów 32 448 14.00
49. Nikodem Czoska AMW Flota Gdynia 27 448 16.59
50. Marcin Flieger Pyra AZS Poznań 21 447 21.29
51. Jakub Kondraciuk PGE GiEK Turów Zgorzelec 34 447 13.15
52. Błażej Karlik KS Cracovia 1906 Yabimo 32 446 13.94
53. Wojciech Jagiełło KS 27 Katowice 30 445 14.83
54. Adam Myśliwiec Lublinianka KUL Basketball 32 444 13.88
55. Piotr Łosiak UJK Kielce 30 444 14.80
56. Jakub Dłoniak KSK Ciech Noteć Inowrocław 25 443 17.72
57. Cezary Karpik KSK Ciech Noteć Inowrocław 34 442 13.00
58. Nikodem Biliński TKM Włocławek 29 442 15.24
59. Norman Zuber Energa Basket Warszawa 33 441 13.36
60. Ignacy Grochowski AZS UMK Transbruk Toruń 33 441 13.36
61. Patryk Marek KS Kosz Kompaktowy Pleszew 33 439 13.30
62. Wiktor Kępka Start Lublin 27 439 16.26
63. Bartłomiej Rodak WrapMania.eu KK Oleśnica 30 438 14.60
64. Krzysztof Spała KS Kosz Kompaktowy Pleszew 30 437 14.57
65. Michał Szwedo KK UR BOZZA Kraków 30 435 14.50
66. Igor Dolata Röben Gimbasket Wrocław 30 428 14.27
67. Szymon Gralewski PKK 99 Pabianice 30 427 14.23
68. Hubert Wyszkowski Enea Żubry Chorten Białystok 33 424 12.85
69. Piotr Leśniczak Sklep Polski MKK Gniezno 32 423 13.22
70. Mateusz Krawiec TKM Włocławek 26 420 16.15
71. Marcin Kosiorowski MKKS Rybnik 31 420 13.55
72. Mikołaj Styczeń Enea Żubry Chorten Białystok 34 418 12.29
73. Dariusz Dobrzycki Sklep Polski MKK Gniezno 27 417 15.44
74. Rafał Szpakowski Enea Basket Poznań 27 415 15.37
75. Bartosz Proczek Znicz Basket Pruszków 31 412 13.29
76. Oleksandr Shcherbatiuk Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz 24 412 17.17
77. Marcin Wieczorkowski UKS Trójka Żyrardów 31 411 13.26
78. Darrell Harris KSK Ciech Noteć Inowrocław 31 410 13.23
79. Filip Pruefer BS Polonia Bytom 31 409 13.19
80. Konrad Jelski EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów 28 406 14.50
81. Piotr Robak KSK Ciech Noteć Inowrocław 31 405 13.06
82. Piotr Łucka Klub Sportowy Księżak Łowicz 32 405 12.66
83. Damian Krużyński PGE Spójnia II Stargard 21 404 19.24
84. Hubert Miłak Znicz Basket Pruszków 33 401 12.15
85. Norbert Kulon ŁKS Coolpack Łódź 31 400 12.90
86. Szymon Daszke Trefl II Sopot 29 399 13.76
87. Norbert Ziółko OPTeam Resovia Rzeszów 33 399 12.09
88. Tomasz Prostak Pogoń Prudnik 24 396 16.50
89. Adrian Płaczek AK Iskra Częstochowa 22 395 17.95
90. Wojciech Wątroba OPTeam Resovia Rzeszów 33 394 11.94
91. Maciej Czemerys Znicz Basket Pruszków 34 394 11.59
92. Patryk Gospodarek Energa Basket Warszawa 30 393 13.10
93. Rafał Wojciechowski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 31 391 12.61
94. Luka Mujirishvili TKM Włocławek 26 390 15.00
95. Jacek Gwardecki UKS Trójka Żyrardów 29 389 13.41
96. Bartłomiej Karolak Kolejarz Basket Radom 27 386 14.30
97. Krzysztof Szemieta Speed sport Zec Byki Wołomin 30 386 12.87
98. Mateusz Wiśniewski Lublinianka KUL Basketball 31 385 12.42
99. Michał Gabiński OPTeam Resovia Rzeszów 30 383 12.77
100. Łukasz Ulchurski Tarnovia Tarnowo Podgórne 31 383 12.35
101. Paweł Nowicki Pogoń Prudnik 29 382 13.17
102. Paweł Zalewski Speed sport Zec Byki Wołomin 25 381 15.24
103. Tsimafei Bystrou Speed sport Zec Byki Wołomin 29 380 13.10
104. Mateusz Bryniarski Energa Basket Warszawa 33 378 11.45
105. Marcel Hościłowicz Inter-bud Oknoplast Kraków 29 378 13.03
106. Emil Rau Wiara Lecha Poznań 24 376 15.67
107. Bartosz Perczak WKK II Active Hotel Wrocław 27 375 13.89
108. Maciej Zabłocki Enea Astoria Bydgoszcz 29 373 12.86
109. Bartosz Wróbel BS Polonia Bytom 23 371 16.13
110. Filip Rerak TS Wisła Kraków 29 371 12.79
111. Miłosz Toczek Trefl II Sopot 27 368 13.63
112. Adrian Pajkert AMW Flota Gdynia 29 365 12.59
113. Tomasz Nowakowski Pogoń Prudnik 28 364 13.00
114. Adam Anusewicz Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 26 362 13.92
115. Łukasz Horn WrapMania.eu KK Oleśnica 31 360 11.61
116. Paweł Śpica Enea Żubry Chorten Białystok 31 359 11.58
117. Michael Gospodarek Lublinianka KUL Basketball 21 359 17.10
118. Daniel Nieporęcki KS Legion Legionowo 30 357 11.90
119. Iwo Maćkowiak ŁKS Coolpack Łódź 34 357 10.50
120. Hubert Konowalski Sklep Polski MKK Gniezno 31 356 11.48
121. Piotr Osiakowski UJK Kielce 31 355 11.45
122. Krystian Tyszka Enea Żubry Chorten Białystok 34 355 10.44
123. Kacper Majewski KS Sudety Jelenia Góra 28 353 12.61
124. Antoni Siewruk SMS PZKosz Władysławowo 22 353 16.05
125. Michał Szarbatke SMS PZKosz Władysławowo 27 353 13.07
126. Robert Kozaczka Basket Hills Bielsko-Biała 30 352 11.73
127. Bartosz Jyż KS Sudety Jelenia Góra 29 348 12.00
128. Arkadiusz Zabielski Enea Żubry Chorten Białystok 32 345 10.78
129. Nikodem Kowalski KKS Ragor Tarnowskie Góry 29 344 11.86
130. Igor Krzystek TS Wisła Kraków 29 344 11.86
131. Wiktor Marcinkowski CM Magnolia KKS Siechnice 16 343 21.44
132. Tomasz Giniewski Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 32 343 10.72
133. Olaf Klonowski KS 27 Katowice 32 343 10.72
134. Marcel Kapuściński Znicz Basket Pruszków 31 343 11.06
135. Mateusz Kaźmierczak Exact Systems Śląsk Wrocław 29 343 11.83
136. Bruno Chalicki Niedźwiadki Chemart II Przemyśl 19 343 18.05
137. Jarosław Bartkowiak WrapMania.eu KK Oleśnica 31 340 10.97
138. Michał Medes Basket Hills Bielsko-Biała 27 338 12.52
139. Artur Ziaja Lublinianka KUL Basketball 33 336 10.18
140. Jakub Bernecki Zetkama Doral Nysa Kłodzko 33 335 10.15
141. Przemysław Szymański Pyra AZS Poznań 23 334 14.52
142. Radosław Chorab KK UR BOZZA Kraków 31 334 10.77
143. Eryk Gąsiński UKS Trójka Żyrardów 28 330 11.79
144. Filip Poradzki GTK AZS Gliwice 28 328 11.71
145. Maciej Marcinkowski KSK Ciech Noteć Inowrocław, AMW Flota Gdynia 31 325 10.48
146. Patryk Milewski KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 29 324 11.17
147. Rafael Kolawole Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra 24 324 13.50
148. Michał Kozak KS Sudety Jelenia Góra 25 323 12.92
149. Arkadiusz Świt Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz 30 321 10.70
150. Piotr Wójcik Speed sport Zec Byki Wołomin 23 321 13.96
151. Grzegorz Mordzak Pogoń Prudnik 25 320 12.80
152. Sebastian Okoła Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. 21 319 15.19
153. Paweł Wiśniewski Pyra AZS Poznań 27 319 11.81
154. Patryk Lis Inter-bud Oknoplast Kraków 28 318 11.36
155. Jakub Piętowski Profbud Legia Warszawa 25 317 12.68
156. Aleksander Maślanka KKS Ragor Tarnowskie Góry 30 316 10.53
157. Kacper Nowak KS Cracovia 1906 Yabimo 16 316 19.75
158. Wojciech Jakubiak KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 31 315 10.16
159. Bartłomiej Ratajczak PGE GiEK Turów Zgorzelec 30 313 10.43
160. Filip Sieradzki KS Kosz Kompaktowy Pleszew 31 313 10.10
161. Adam Stefanowicz Wiara Lecha Poznań 28 312 11.14
162. Jakub Galewski WKK II Active Hotel Wrocław 21 312 14.86
163. Krzysztof Rozpędowski ORLEN Akademia BM Stal 29 312 10.76
164. Michał Zakrzewski WrapMania.eu KK Oleśnica 32 310 9.69
165. Sebastian Dąbek TS Wisła Kraków 19 309 16.26
166. Çağlar Çalişkan KS Legion Legionowo 27 309 11.44
167. Paweł Minciel PGE GiEK Turów Zgorzelec 26 308 11.85
168. Sylwester Kus KS Legion Legionowo 29 308 10.62
169. Jakub Karwowski ŁKS Coolpack Łódź 28 308 11.00
170. Maksymilian Szefler Energa Basket Warszawa 34 308 9.06
171. Damian Antczak KS Cracovia 1906 Yabimo 28 307 10.96
172. Jakub Czyż KKS Ragor Tarnowskie Góry 24 305 12.71
173. Samuel Wronkowski CM Magnolia KKS Siechnice 23 305 13.26
174. Jakub Rogulski Wiara Lecha Poznań 28 304 10.86
175. Damian Orębski UKS Trójka Żyrardów 32 304 9.50
176. Maciej Rostalski Tarnovia Tarnowo Podgórne 32 303 9.47
177. Rafał Chwastyk Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 30 303 10.10
178. Tomasz Deja Enea Żubry Chorten Białystok, KS 27 Katowice 33 302 9.15
179. Mikołaj Spała KS Kosz Kompaktowy Pleszew 34 302 8.88
180. Przemysław Słoniewski KS Legion Legionowo 29 301 10.38
181. Bartosz Rachwalski ORLEN Akademia BM Stal 28 300 10.71
182. Konrad Październy Röben Gimbasket Wrocław 26 300 11.54
183. Samuel Gusławski GTK AZS Gliwice 26 297 11.42
184. Karol Complak AK Iskra Częstochowa 24 296 12.33
185. Krystian Maćkiewicz AZS UMK Transbruk Toruń 33 295 8.94
186. Michał Nowak Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 32 295 9.22
187. Konrad Mamcarczyk Basket Hills Bielsko-Biała 26 294 11.31
188. Adrian Warszawski OPTeam Resovia Rzeszów 34 292 8.59
189. Iwo Baganc Enea Basket Poznań 16 292 18.25
190. Mateusz Groń WrapMania.eu KK Oleśnica 29 292 10.07
191. Tymoteusz Sternicki Energa GAK Gdynia 18 291 16.17
192. Paweł Klimaszewski Röben Gimbasket Wrocław 21 290 13.81
193. Krzysztof Wąsowicz BS Polonia Bytom 32 289 9.03
194. Borys Baran Exact Systems Śląsk Wrocław 23 289 12.57
195. Kacper Gawroński Profbud Legia Warszawa 28 289 10.32
196. Aaron Weres KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 30 288 9.60
197. Adam Anduła MKKS Rybnik 28 288 10.29
198. Bartosz Sitek MKS Ochota Warszawa 21 288 13.71
199. Piotr Bobka KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 31 288 9.29
200. Marcel Kliniewski MCKS Czeladź 25 287 11.48
201. Paweł Respondek MKKS Rybnik 32 287 8.97
202. Kacper Dziedzic MKS II Dąbrowa Górnicza 28 287 10.25
203. Wiktor Karasiński Lublinianka KUL Basketball 33 287 8.70
204. Igor Urban ŁKS Coolpack Łódź 33 287 8.70
205. Bartosz Bochno PGE GiEK Turów Zgorzelec 29 286 9.86
206. Cezary Fudziak PGE GiEK Turów Zgorzelec 24 285 11.88
207. Wojciech Leszczyński KS 27 Katowice 17 284 16.71
208. Jakub Borowski Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz 30 284 9.47
209. Krystian Zawadzki MKS II Dąbrowa Górnicza 29 284 9.79
210. Mateusz Łopatkiewicz KS Cracovia 1906 Yabimo 32 284 8.88
211. Mateusz Bręk OPTeam Resovia Rzeszów 24 283 11.79
212. Maciej Nagel AMW Flota Gdynia 28 283 10.11
213. Nicolas Wrona ORLEN Akademia BM Stal 30 282 9.40
214. Kacper Burakiewicz CM Magnolia KKS Siechnice 26 281 10.81
215. Jeremiasz Santarius GTK AZS Gliwice 25 281 11.24
216. Tomasz Rudko KS Legion Legionowo 29 280 9.66
217. Jakub Ciemiński KS Sudety Jelenia Góra 26 280 10.77
218. Daniel Piorun Inter-bud Oknoplast Kraków 27 280 10.37
219. Tatenda Ryan Mavhudzi Klub Sportowy Księżak Łowicz 27 280 10.37
220. Patryk Andruk KK UR BOZZA Kraków 25 279 11.16
221. Krystian Koźluk UKS Trójka Żyrardów 28 278 9.93
222. Łukasz Bonarek Znicz Basket Pruszków 24 277 11.54
223. Jakub Kuczyc Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 31 277 8.94
224. Brajan Płatek MKS II Dąbrowa Górnicza 28 277 9.89
225. Marcin Puchalski Tarnovia Tarnowo Podgórne 32 277 8.66
226. Andrii Cherepanov Start Lublin 29 277 9.55
227. Wojciech Szpyrka OPTeam Resovia Rzeszów 34 275 8.09
228. Kamil Czosnowski Znicz Basket Pruszków 30 274 9.13
229. Maciej Leszczyński ŁKS Coolpack Łódź 30 274 9.13
230. Oskar Lesisz UJK Kielce 30 274 9.13
231. Damian Szczepanik AZS UMK Transbruk Toruń 29 273 9.41
232. Jerzy Kempa Isetia Białołęka Warszawa 30 273 9.10
233. Szymon Podgórski KKS Ragor Tarnowskie Góry 30 272 9.07
234. Mikołaj Wojciechowski ŁKS Coolpack Łódź 32 272 8.50
235. Patryk Zenner Zetkama Doral Nysa Kłodzko 26 272 10.46
236. Wiktor Wilk PKK 99 Pabianice 23 271 11.78
237. Kacper Mościcki Isetia Białołęka Warszawa 26 270 10.38
238. Janusz Ratowski SMS PZKosz Władysławowo 28 270 9.64
239. Tomasz Urban EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów 24 270 11.25
240. Cezary Zabrocki Energa GAK Gdynia 25 268 10.72
241. Przemysław Tradecki AZS UMK Transbruk Toruń 34 266 7.82
242. Paweł Ciążkowski Basket Club Obra Kościan 22 265 12.05
243. Jakub Siedlikowski Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. 29 265 9.14
244. Bartosz Leśniak KS Cracovia 1906 Yabimo 16 265 16.56
245. Filip Gurtatowski Trefl II Sopot 22 264 12.00
246. Filip Munyama Znicz Basket Pruszków 29 263 9.07
247. Mikołaj Krakowiak KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 31 260 8.39
248. Jędrzej Musiał Exact Systems Śląsk Wrocław 30 260 8.67
249. Kacper Rogowski Isetia Białołęka Warszawa 29 259 8.93
250. Maksymilian Jakubek KK UR BOZZA Kraków 32 259 8.09
251. Oliwer Korolczuk PGE Spójnia II Stargard 30 259 8.63
252. Hubert Lipiński AZS UMK Transbruk Toruń 24 259 10.79
253. Michał Rybakowski Basket Club Obra Kościan 28 258 9.21
254. Wojciech Falkowski MKS Ochota Warszawa 30 258 8.60
255. Maciej Rzechtalski KS Sudety Jelenia Góra 29 258 8.90
256. Dawid Kołodziński Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. 30 258 8.60
257. Paweł Lasota AMW Flota Gdynia 30 257 8.57
258. Jakub Zabłocki Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 29 257 8.86
259. Mateusz Czemerys Kolejarz Basket Radom 32 257 8.03
260. Jonasz Kluj Enea Basket Poznań 30 257 8.57
261. Miłosz Majewski MKKS Rybnik, GTK AZS Gliwice 15 257 17.13
262. Dawid Józefowski KKS Ragor Tarnowskie Góry 27 254 9.41
263. Wojciech Wierzchowski PKK 99 Pabianice 28 254 9.07
264. Mikołaj Jesionek Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. 26 254 9.77
265. Dominik Krakowiak BS Polonia Bytom 30 253 8.43
266. Konrad Rychlik WKK II Active Hotel Wrocław 25 253 10.12
267. Aleksander Augustynik MKS Ochota Warszawa 29 253 8.72
268. Miłosz Ziółkowski KK UR BOZZA Kraków 26 252 9.69
269. Adam Linowski Profbud Legia Warszawa 16 251 15.69
270. Daniel Kotwasiński Klub Sportowy Księżak Łowicz 28 251 8.96
271. Dominik Groth Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 26 251 9.65
272. Bartosz Dylik Klub Sportowy Księżak Łowicz 30 248 8.27
273. Szymon Wagner Pyra AZS Poznań 27 244 9.04
274. Jan Fedorski Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 32 243 7.59
275. Maciej Cichoń Inter-bud Oknoplast Kraków 26 243 9.35
276. Marek Piechowicz BS Polonia Bytom 25 242 9.68
277. Julian Dąbrowski Profbud Legia Warszawa 22 242 11.00
278. Michał Turewicz Start Lublin 27 242 8.96
279. Filip Kałuża KS 27 Katowice 26 239 9.19
280. Mateusz Zozuń Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 29 238 8.21
281. Łukasz Makarczuk Zetkama Doral Nysa Kłodzko 18 238 13.22
282. Michał Kindlik Niedźwiadki Chemart II Przemyśl 28 237 8.46
283. Piotr Dąbrowski MKS Ochota Warszawa 24 236 9.83
284. Paweł Sowiński AZS UMK Transbruk Toruń 28 236 8.43
285. Mateusz Itrich Znicz Basket Pruszków 17 235 13.82
286. Michał Krawczyk MKS Ochota Warszawa 27 234 8.67
287. Filip Kowalczyk SMS PZKosz Władysławowo 27 233 8.63
288. Natan Kubka Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra 28 233 8.32
289. Kacper Ambroziak Exact Systems Śląsk Wrocław 26 233 8.96
290. Maciej Koćma Basket Hills Bielsko-Biała 34 232 6.82
291. Kacper Kuta WrapMania.eu KK Oleśnica 22 231 10.50
292. Artur Kozłowski Sklep Polski MKK Gniezno 27 231 8.56
293. Szymon Soszyński Energa Basket Warszawa 33 230 6.97
294. Kamil Kisiel Profbud Legia Warszawa 28 230 8.21
295. Aleksander Gniewek Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc., CM Magnolia KKS Siechnice 23 230 10.00
296. Bartłomiej Gubernat Tarnovia Tarnowo Podgórne 28 229 8.18
297. Bartosz Malik Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra 30 229 7.63
298. Damian Tokarski Energa Basket Warszawa 28 228 8.14
299. Bartłomiej Wróblewski KKS Ragor Tarnowskie Góry 28 228 8.14
300. Kamil Zywert PGE GiEK Turów Zgorzelec 28 228 8.14
301. Artur Szymański Zetkama Doral Nysa Kłodzko 34 228 6.71
302. Mateusz Leniec Exact Systems Śląsk Wrocław 24 227 9.46
303. Wiktor Paczkowski Enea Basket Poznań 15 226 15.07
304. Joshua Ashaolu WKK II Active Hotel Wrocław 17 225 13.24
305. Paweł Gałczyński PGE GiEK Turów Zgorzelec 31 224 7.23
306. Mateusz Stańczuk KSK Ciech Noteć Inowrocław 34 223 6.56
307. Patryk Michałowski KK UR BOZZA Kraków 33 223 6.76
308. Kacper Ponitka Energa GAK Gdynia 25 223 8.92
309. Mateusz Barszczak Niedźwiadki Chemart II Przemyśl 25 222 8.88
310. Maciej Bębeniec Enea Żubry Chorten Białystok 32 221 6.91
311. Szymon Kiejzik Energa GAK Gdynia 24 221 9.21
312. Filip Olejarz Niedźwiadki Chemart II Przemyśl 28 221 7.89
313. Tomas Pacesas Energa GAK Gdynia 18 221 12.28
314. Nikodem Sirijatowicz Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra 28 220 7.86
315. Jarosław Krawiec MCKS Czeladź 28 220 7.86
316. Maksym Kołodziej PGE Spójnia II Stargard 27 219 8.11
317. Jakub Wojdała MKS II Dąbrowa Górnicza 26 218 8.38
318. Szymon Kołakowski AMW Flota Gdynia 29 217 7.48
319. Maksymilian Jęch Trefl II Sopot 31 216 6.97
320. Filip Dominiak Tarnovia Tarnowo Podgórne 34 216 6.35
321. Oliwier Botorek Inter-bud Oknoplast Kraków 24 216 9.00
322. Michał Hejosz Wiara Lecha Poznań 28 214 7.64
323. Dawid Piasecki WrapMania.eu KK Oleśnica 21 212 10.10
324. Mateusz Pawlik MCKS Czeladź 24 212 8.83
325. Michał Bombrych Tarnovia Tarnowo Podgórne 31 210 6.77
326. Krystian Śnieg UKS Trójka Żyrardów 29 209 7.21
327. Kuba Niziński Zetkama Doral Nysa Kłodzko 19 209 11.00
328. Wiktor Górzyński Kolejarz Basket Radom 31 209 6.74
329. Paweł Łapiński Znicz Basket Pruszków 32 208 6.50
330. Grzegorz Szybowicz Basket Hills Bielsko-Biała 29 207 7.14
331. Paweł Bogdanowicz BS Polonia Bytom 24 207 8.63
332. Adam Nawrocki Basket Club Obra Kościan 29 207 7.14
333. Patryk Kociuga Pogoń Prudnik 26 207 7.96
334. Konrad Batko TS Wisła Kraków 25 207 8.28
335. Nikodem Ratkowski SMS PZKosz Władysławowo 30 206 6.87
336. Nikodem Suski KS Kosz Kompaktowy Pleszew 33 205 6.21
337. Mikołaj Szpakowski Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra 27 205 7.59
338. Kamil Karliński CM Magnolia KKS Siechnice 18 204 11.33
339. Jakub Łódź-Śmigielski Kolejarz Basket Radom 28 204 7.29
340. Kacper Świtacz Start Lublin 30 204 6.80
341. Marcin Majcherek KKS Ragor Tarnowskie Góry 30 203 6.77
342. Mikołaj Kachelski Enea Astoria Bydgoszcz 27 203 7.52
343. Jakub Wojdak PGE Spójnia II Stargard 27 203 7.52
344. Maciej Michalski KS 27 Katowice 27 202 7.48
345. Pavlo Bondarenko KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 30 202 6.73
346. Dzmitry Makhnach UJK Kielce 29 201 6.93
347. Michał Samolak KSK Ciech Noteć Inowrocław 33 199 6.03
348. Aleks Najder Enea Basket Poznań 24 199 8.29
349. Kamil Paluszak EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów 30 198 6.60
350. Kamil Nawrot BS Polonia Bytom 28 198 7.07
351. Oliwier Szczepański KSK Ciech Noteć Inowrocław 20 197 9.85
352. Mikołaj Jopek GTK AZS Gliwice 29 196 6.76
353. Artur Barycza Zetkama Doral Nysa Kłodzko 29 195 6.72
354. Bartosz Muda Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. 21 195 9.29
355. Mateusz Bryła PGE Spójnia II Stargard 30 194 6.47
356. Wojciech Szostak AK Iskra Częstochowa 30 193 6.43
357. Mateusz Stawiak KSK Ciech Noteć Inowrocław 25 192 7.68
358. Maciej Włodarczyk Pyra AZS Poznań 29 191 6.59
359. Rafał Pstrokoński UKS Trójka Żyrardów 32 190 5.94
360. Jakub Wojciechowski MKS II Dąbrowa Górnicza 19 190 10.00
361. Antoni Waniak ORLEN Akademia BM Stal 30 189 6.30
362. Mateusz Nowacki TS Wisła Kraków 28 187 6.68
363. Patryk Hałka KS 27 Katowice 23 187 8.13
364. Oskar Szydlik Pyra AZS Poznań 26 187 7.19
365. Gerard Świerczyk Basket Club Obra Kościan 26 186 7.15
366. Kajetan Misztal GTK AZS Gliwice 21 186 8.86
367. Mateusz Ćwirko-Godycki Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz 27 184 6.81
368. Pavlo Zubakhin MKS Ochota Warszawa 29 184 6.34
369. Radosław Skubiński Niedźwiadki Chemart II Przemyśl 16 183 11.44
370. Dariusz Wietrzyński Sklep Polski MKK Gniezno 29 183 6.31
371. Karol Prochorowicz WKK II Active Hotel Wrocław 16 183 11.44
372. Davit Shukakidze KS Kosz Kompaktowy Pleszew 34 183 5.38
373. Robert Kowalski Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz 24 182 7.58
374. Kamil Wójciak MKS II Dąbrowa Górnicza 27 180 6.67
375. Dawid Weiss KKS Ragor Tarnowskie Góry 20 179 8.95
376. Jędrzej Toś CM Magnolia KKS Siechnice 21 178 8.48
377. Aleksander Jęch Trefl II Sopot 22 178 8.09
378. Piotr Keller ŁKS Coolpack Łódź 27 177 6.56
379. Dawid Sobkowiak PGE GiEK Turów Zgorzelec 19 177 9.32
380. Aleksander Lentka Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 27 175 6.48
381. Maksymilian Leniec Exact Systems Śląsk Wrocław 17 174 10.24
382. Mikołaj Lackowski Lublinianka KUL Basketball 33 173 5.24
383. Kamil Długiewicz Enea Basket Poznań 27 172 6.37
384. Mateusz Kasiński Pogoń Prudnik 24 171 7.13
385. Michał Siminski Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 27 171 6.33
386. Marcel Skiba Start Lublin 29 171 5.90
387. Bartosz Czerwonka OPTeam Resovia Rzeszów 19 170 8.95
388. Adam Michalak AK Iskra Częstochowa 18 170 9.44
389. Hubert Orpel Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra 29 169 5.83
390. Jonatan Najman MCKS Czeladź 23 167 7.26
391. Oliwier Bednarek Enea Astoria Bydgoszcz 29 167 5.76
392. Michał Oleksy Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 24 167 6.96
393. Damian Liuras CM Magnolia KKS Siechnice 30 166 5.53
394. Karol Siwak KK UR BOZZA Kraków 32 165 5.16
395. Paweł Gawin KS Cracovia 1906 Yabimo 31 165 5.32
396. Alberto Garita Kolejarz Basket Radom 26 164 6.31
397. Bartosz Olechnowicz Trefl II Sopot 26 164 6.31
398. Michał Jercha EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów 21 162 7.71
399. Dominik Kondratowicz GTK AZS Gliwice 23 162 7.04
400. Szymon Jaskółd Enea Astoria Bydgoszcz 30 160 5.33
401. Jakub Ściegienny MCKS Czeladź 18 159 8.83
402. Kamil Jewuła KK UR BOZZA Kraków 31 159 5.13
403. Jakub Kowacki Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra 19 159 8.37
404. Robert Misiak MKS II Dąbrowa Górnicza 29 159 5.48
405. Mykyta Bilko Energa Basket Warszawa 31 159 5.13
406. Przemysław Łaszewski AK Iskra Częstochowa 30 158 5.27
407. Stanisław Kiszka Basket Club Obra Kościan 21 158 7.52
408. Bartosz Łazarski AZS UMK Transbruk Toruń 20 157 7.85
409. Adam Modrzejewski TKM Włocławek 27 157 5.81
410. Piotr Adamus MCKS Czeladź 29 156 5.38
411. Kacper Kaźmierski PGE Spójnia II Stargard 17 156 9.18
412. Jakub Grigoruk KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 31 156 5.03
413. Wojciech Jasiewicz Profbud Legia Warszawa 18 156 8.67
414. Błażej Czapla SMS PZKosz Władysławowo 21 156 7.43
415. Mateusz Pluta KS 27 Katowice 29 156 5.38
416. Kacper Maj PKK 99 Pabianice 26 155 5.96
417. Bartosz Ptak Exact Systems Śląsk Wrocław 18 155 8.61
418. Jakub Brandys Speed sport Zec Byki Wołomin 18 154 8.56
419. Wiktor Czyżnielewski TKM Włocławek 23 154 6.70
420. Jakub Gomółka Profbud Legia Warszawa 29 154 5.31
421. Brajan Mroczkowski Trefl II Sopot 28 154 5.50
422. Olgierd Kobiak AMW Flota Gdynia 20 153 7.65
423. Jan Graniczka TS Wisła Kraków 30 152 5.07
424. Bartosz Kurowski Profbud Legia Warszawa 25 150 6.00
425. Karol Krysiewicz Exact Systems Śląsk Wrocław 25 150 6.00
426. Filip Pałka Röben Gimbasket Wrocław 30 150 5.00
427. Konrad Strzępek Niedźwiadki Chemart II Przemyśl 26 149 5.73
428. Miłosz Stypiński KS Cracovia 1906 Yabimo 30 149 4.97
429. Mikołaj Grod KSK Ciech Noteć Inowrocław 17 148 8.71
430. Patryk Cebulski KS Kosz Kompaktowy Pleszew 32 148 4.63
431. Filip Radzik Wiara Lecha Poznań 26 147 5.65
432. Piotr Górecki BS Polonia Bytom 28 147 5.25
433. Tomasz Cieślak EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów 25 147 5.88
434. Szymon Narolski WrapMania.eu KK Oleśnica 31 146 4.71
435. Stanisław Skowroński Pyra AZS Poznań 28 146 5.21
436. Mateusz Roszczka Enea Basket Poznań 23 146 6.35
437. Mateusz Szwed ŁKS Coolpack Łódź 23 145 6.30
438. Dawid Bykowski AMW Flota Gdynia 22 145 6.59
439. Adam Ługowski Röben Gimbasket Wrocław 30 145 4.83
440. Tomasz Krzywdziński OPTeam Resovia Rzeszów 27 144 5.33
441. Mateusz Kurach Tarnovia Tarnowo Podgórne 32 144 4.50
442. Szymon Tobiasz MCKS Czeladź 28 144 5.14
443. Daniel Nagodziński Isetia Białołęka Warszawa 29 142 4.90
444. Kacper Wierzgała Kolejarz Basket Radom 32 142 4.44
445. Sebastian Ozdowski Energa GAK Gdynia 21 142 6.76
446. Marcin Marczuk KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 23 141 6.13
447. Wiktor Jaszczerski Trefl II Sopot 25 141 5.64
448. Wojciech Ziarno Inter-bud Oknoplast Kraków 29 141 4.86
449. Wit Szymański AZS UMK Transbruk Toruń 26 140 5.38
450. Aleksander Smektała ORLEN Akademia BM Stal 28 140 5.00
451. Piotr Tomaszewski Röben Gimbasket Wrocław 18 140 7.78
452. Mariusz Wójcik Klub Sportowy Księżak Łowicz 25 139 5.56
453. Wiktor Majka Niedźwiadki Chemart II Przemyśl 24 138 5.75
454. Filip Rejowski Basket Hills Bielsko-Biała 31 138 4.45
455. Olaf Rarowski-Geckler Trefl II Sopot 23 138 6.00
456. Kacper Marek Röben Gimbasket Wrocław 29 136 4.69
457. Michał Czekaj AK Iskra Częstochowa 17 136 8.00
458. Wojciech Sienkiewicz WrapMania.eu KK Oleśnica 31 135 4.35
459. Maciej Zatorski TKM Włocławek 28 135 4.82
460. Jakub Kołodziński Enea Basket Poznań 22 133 6.05
461. Bartosz Stępień Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz 20 132 6.60
462. Miłosz Kicki PGE Spójnia II Stargard 18 132 7.33
463. Karol Kołodziejczyk Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz 30 131 4.37
464. Piotr Rejowski Speed sport Zec Byki Wołomin 22 131 5.95
465. Kacper Hałdaś Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 23 129 5.61
466. Dominik Wesołek UJK Kielce 21 129 6.14
467. Filip Mazurek Röben Gimbasket Wrocław 27 129 4.78
468. Jakub Cisowski GTK AZS Gliwice 30 129 4.30
469. Benjamin Ngarambe KS 27 Katowice 29 129 4.45
470. Krzysztof Borkowski Enea Astoria Bydgoszcz 28 127 4.54
471. Patryk Łysiak Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 29 126 4.34
472. Krystian Szafarski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 24 126 5.25
473. Michał Mycko Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz 16 125 7.81
474. Rafał Mikita Speed sport Zec Byki Wołomin 25 124 4.96
475. Daniel Grzejszczyk SMS PZKosz Władysławowo 24 124 5.17
476. Bartosz Bluj PGE Spójnia II Stargard 27 124 4.59
477. Marcin Jachimowski EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów 29 123 4.24
478. Aleksander Dziekański KKS Ragor Tarnowskie Góry, Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. 24 123 5.13
479. Kacper Kramarz Klub Sportowy Księżak Łowicz 21 122 5.81
480. Filip Półbratek Trefl II Sopot 19 122 6.42
481. Mateusz Mularczyk KS Cracovia 1906 Yabimo 27 122 4.52
482. Jeremiasz Domagała Basket Club Obra Kościan 22 121 5.50
483. Michał Szydłowski Sklep Polski MKK Gniezno 29 120 4.14
484. Mikołaj Walczak KS Sudety Jelenia Góra 30 119 3.97
485. Sebastian Gąsiorowski Speed sport Zec Byki Wołomin 21 118 5.62
486. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 32 118 3.69
487. Jan Świtaj Start Lublin 25 117 4.68
488. Michał Nesterowicz UKS Trójka Żyrardów 31 116 3.74
489. Kacper Koszałka MKS Ochota Warszawa 26 116 4.46
490. Miron Neumann Inter-bud Oknoplast Kraków 30 116 3.87
491. Mateusz Rogucki Speed sport Zec Byki Wołomin 26 114 4.38
492. Wojciech Michalak AK Iskra Częstochowa 23 114 4.96
493. Kacper Wilk Energa GAK Gdynia 27 114 4.22
494. Maksymilian Siwik Lublinianka KUL Basketball 26 113 4.35
495. Maksymilian Banasiak ORLEN Akademia BM Stal 29 113 3.90
496. Bartłomiej Fedorowicz MKS Ochota Warszawa 24 112 4.67
497. Maksymilian Buszka MKS II Dąbrowa Górnicza 27 112 4.15
498. Tomasz Urbaniak Sklep Polski MKK Gniezno 29 112 3.86
499. Łukasz Piotrowski Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 17 111 6.53
500. Dawid Stępień PGE GiEK Turów Zgorzelec 23 111 4.83
501. Krystian Okrutny Speed sport Zec Byki Wołomin 26 111 4.27
502. Michał Golański TS Wisła Kraków 28 111 3.96
503. Edward Miller Exact Systems Śląsk Wrocław 28 111 3.96
504. Hubert Prokopowicz AZS UMK Transbruk Toruń 27 111 4.11
505. Bartosz Folga KS 27 Katowice 22 111 5.05
506. Aleksander Fabiszewski PKK 99 Pabianice 21 110 5.24
507. Antoni Marciński GTK AZS Gliwice 24 110 4.58
508. Michał Hebdzyński Tarnovia Tarnowo Podgórne 32 110 3.44
509. Stanisław Polaczuk TKM Włocławek 26 110 4.23
510. Łukasz Śnitko MKS Ochota Warszawa 30 109 3.63
511. Mykyta Yalovenko ŁKS Coolpack Łódź 27 109 4.04
512. Dawid Cepuchowicz KK UR BOZZA Kraków 33 108 3.27
513. Krzysztof Martuzalski Wiara Lecha Poznań 16 107 6.69
514. Wojciech Rajkowski Znicz Basket Pruszków 28 107 3.82
515. Patryk Wojtyka Trefl II Sopot 21 105 5.00
516. Jan Tomaszewski Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 23 104 4.52
517. Paweł Najman KS Sudety Jelenia Góra 29 103 3.55
518. Mikołaj Mataczyński Pyra AZS Poznań 24 103 4.29
519. Aleksander Filipiak KSK Ciech Noteć Inowrocław 18 102 5.67
520. Jakub Kucharski Niedźwiadki Chemart II Przemyśl 22 102 4.64
521. Jan Czyżewski Trefl II Sopot 25 102 4.08
522. Bartosz Mądro CM Magnolia KKS Siechnice 26 100 3.85
523. Szymon Urbaniak GTK AZS Gliwice 17 100 5.88
524. Michał Podulka GTK AZS Gliwice 27 99 3.67
525. Amadeusz Łupiński Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra 23 97 4.22
526. Oskar Janicki Basket Hills Bielsko-Biała 30 96 3.20
527. Stanisław Kaczmarczyk Speed sport Zec Byki Wołomin 27 95 3.52
528. Oliwier Duchnowski Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. 22 95 4.32
529. Mateusz Łagowski Kolejarz Basket Radom 26 95 3.65
530. Eryk Frużyński Profbud Legia Warszawa 28 94 3.36
531. Maciej Strzelczyk PKK 99 Pabianice 27 92 3.41
532. Michał Słowik Niedźwiadki Chemart II Przemyśl 26 92 3.54
533. Mariusz Rapucha KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 23 91 3.96
534. Marek Kuten Energa GAK Gdynia 16 91 5.69
535. Roman Olejniczak Exact Systems Śląsk Wrocław 25 90 3.60
536. Piotr Jagiełowicz Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra 26 90 3.46
537. Noah Rynkiewicz Isetia Białołęka Warszawa 15 90 6.00
538. Wiktor Pankiewicz PGE Spójnia II Stargard 22 89 4.05
539. Tomasz Zawistowski Trefl II Sopot 22 88 4.00
540. Sebastian Kołowrot MKKS Rybnik 32 87 2.72
541. Jacob Marschall Energa GAK Gdynia 19 86 4.53
542. Mariusz Kwasek AK Iskra Częstochowa 22 84 3.82
543. Bartłomiej Lefek Wiara Lecha Poznań 23 84 3.65
544. Patryk Kowalski AMW Flota Gdynia 19 83 4.37
545. Maciej Gorzelany Sklep Polski MKK Gniezno 29 83 2.86
546. Jakub Gawlas AMW Flota Gdynia 25 83 3.32
547. Piotr Korczyński KS Cracovia 1906 Yabimo 29 83 2.86
548. Łukasz Lewiński BS Polonia Bytom 17 81 4.76
549. Tytus Antoniuk Znicz Basket Pruszków 17 81 4.76
550. Franciszek Heymer Profbud Legia Warszawa 26 81 3.12
551. Marcin Duda MCKS Czeladź 27 80 2.96
552. Kacper Kwiatkowski WrapMania.eu KK Oleśnica 29 80 2.76
553. Radosław Weselski Enea Astoria Bydgoszcz 25 80 3.20
554. Antoni Gawarecki KSK Ciech Noteć Inowrocław 26 80 3.08
555. Jan Klocek TS Wisła Kraków 20 80 4.00
556. Piotr Krzebietke Trefl II Sopot 28 79 2.82
557. Maksymilian Karwik WKK II Active Hotel Wrocław 15 79 5.27
558. Mikołaj Wróbel OPTeam Resovia Rzeszów 25 79 3.16
559. Tymoteusz Twarowski WKK II Active Hotel Wrocław 27 78 2.89
560. Mikołaj Szojda AK Iskra Częstochowa 25 78 3.12
561. Szymon Majewski TKM Włocławek 28 78 2.79
562. Jakub Fenrych Basket Hills Bielsko-Biała 34 77 2.26
563. Jan Czorny MKKS Rybnik 28 76 2.71
564. Łukasz Kowalczyk Inter-bud Oknoplast Kraków 19 76 4.00
565. Adrian Kijanka Niedźwiadki Chemart II Przemyśl 21 76 3.62
566. Rostyslav Lialko Exact Systems Śląsk Wrocław 17 76 4.47
567. Tomasz Pływaczyk KS Kosz Kompaktowy Pleszew, ORLEN Akademia BM Stal 16 75 4.69
568. Jakub Wróbel Basket Hills Bielsko-Biała 28 73 2.61
569. Mateusz Baziak Inter-bud Oknoplast Kraków 24 73 3.04
570. Kacper Nowakowski MCKS Czeladź 21 72 3.43
571. Szymon Barys PKK 99 Pabianice 29 71 2.45
572. Oliwier Kurka Sklep Polski MKK Gniezno 30 70 2.33
573. Marc-Oscar Sanny Pogoń Prudnik 19 69 3.63
574. Wojciech Samolak Exact Systems Śląsk Wrocław 16 69 4.31
575. Oliver Gnilka Pogoń Prudnik 27 69 2.56
576. Tomasz Fic Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 19 68 3.58
577. Wiktor Dulian KS 27 Katowice 16 68 4.25
578. Michał Pieniążek KK UR BOZZA Kraków 19 67 3.53
579. Igor Wierzbicki UJK Kielce 25 67 2.68
580. Jakub Dłużyński TKM Włocławek 15 66 4.40
581. Wojciech Błoch GTK AZS Gliwice 18 66 3.67
582. Karol Odolczyk UKS Trójka Żyrardów 17 65 3.82
583. Kacper Traczyk PGE GiEK Turów Zgorzelec 17 65 3.82
584. Karol Wiśniewski WrapMania.eu KK Oleśnica 31 63 2.03
585. Julian Kuczyński KS Kosz Kompaktowy Pleszew 29 63 2.17
586. Kamil Chmielak MKS Ochota Warszawa 22 61 2.77
587. Tomasz Kwieciński Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz 29 61 2.10
588. Jan Lipiński KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 24 61 2.54
589. Marcin Szorcz Wiara Lecha Poznań 22 59 2.68
590. Michał Stelmach Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 15 59 3.93
591. Filip Woźniak SMS PZKosz Władysławowo 23 59 2.57
592. Krzysztof Babis TKM Włocławek 16 58 3.63
593. Adrian Tomicki Enea Basket Poznań 17 58 3.41
594. Jan Sobolewski PKK 99 Pabianice 26 57 2.19
595. Szymon Rękoś ŁKS Coolpack Łódź 18 57 3.17
596. Ignacy Dembowski TKM Włocławek 28 57 2.04
597. Franciszek Omański WKK II Active Hotel Wrocław 17 57 3.35
598. Sebastian Kaspruk PGE Spójnia II Stargard 28 57 2.04
599. Tomasz Nykaza Inter-bud Oknoplast Kraków 24 56 2.33
600. Stanisław Gabory WKK II Active Hotel Wrocław 19 56 2.95
601. Tymon Nowak Profbud Legia Warszawa 21 56 2.67
602. Krzysztof Ligęza AK Iskra Częstochowa 22 55 2.50
603. Piotr Glonek Lublinianka KUL Basketball 24 54 2.25
604. Kornel Wieczerzak Energa GAK Gdynia 18 54 3.00
605. Hubert Kaźmierczak Basket Club Obra Kościan 20 54 2.70
606. Franciszek Skrabek KKS Ragor Tarnowskie Góry 29 53 1.83
607. Damian Krawczyk MCKS Czeladź 17 53 3.12
608. Oskar Ragaman Pyra AZS Poznań 17 53 3.12
609. Bartosz Fiejkowski TKM Włocławek 30 53 1.77
610. Mateusz Parfimczyk WKK II Active Hotel Wrocław 17 53 3.12
611. Norbert Cygan UJK Kielce 27 53 1.96
612. Olivier Czekała Basket Club Obra Kościan 19 52 2.74
613. Alan Stochmiałek KS Sudety Jelenia Góra 20 51 2.55
614. Mariusz Olejnik PGE GiEK Turów Zgorzelec 22 51 2.32
615. Mateusz Adamus Basket Hills Bielsko-Biała 31 49 1.58
616. Wiktor Tkaczyk Zetkama Doral Nysa Kłodzko 18 49 2.72
617. Michał Kowalski MKS Ochota Warszawa 25 48 1.92
618. Igor Kręgiel Kolejarz Basket Radom 20 47 2.35
619. Piotr Zadrożny CM Magnolia KKS Siechnice 26 46 1.77
620. Filip Wicik Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. 21 46 2.19
621. Damian Tabor OPTeam Resovia Rzeszów 26 45 1.73
622. Maksymilian Stadler KS 27 Katowice 18 45 2.50
623. Miłosz Liberski AMW Flota Gdynia 23 45 1.96
624. Cezary Siergiej SMS PZKosz Władysławowo 16 45 2.81
625. Jacek Wróblewski KS 27 Katowice 26 44 1.69
626. Michał Witosławski Isetia Białołęka Warszawa 23 44 1.91
627. Filip Firlej UKS Trójka Żyrardów 30 44 1.47
628. Alan Suchecki KS Sudety Jelenia Góra 23 43 1.87
629. Igor Fiedosewicz KK UR BOZZA Kraków 18 43 2.39
630. Damian Stanisławski Exact Systems Śląsk Wrocław 22 43 1.95
631. Stanisław Strojek UJK Kielce 18 43 2.39
632. Konrad Stanisławiak Basket Club Obra Kościan 26 42 1.62
633. Paweł Trypus Enea Żubry Chorten Białystok 25 42 1.68
634. Dawid Ciesielski Energa GAK Gdynia 16 41 2.56
635. Adam Nyckowski KS Legion Legionowo 23 41 1.78
636. Jan Fajfer KSK Ciech Noteć Inowrocław 17 41 2.41
637. Adrian Taciak Pyra AZS Poznań 16 41 2.56
638. Sebastian Parol UKS Trójka Żyrardów 20 40 2.00
639. Filip Starzyński Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz 18 40 2.22
640. Maciej Szalak Start Lublin 27 40 1.48
641. Kacper Trzaska MKS II Dąbrowa Górnicza 19 40 2.11
642. Mateusz Frąc KS 27 Katowice 17 39 2.29
643. Oliwier Kogut GTK AZS Gliwice 16 39 2.44
644. Kuba Orłowski KS Legion Legionowo 17 38 2.24
645. Bartosz Dreczkowski EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów 24 38 1.58
646. Mateusz Kwiatkowski Lublinianka KUL Basketball 29 38 1.31
647. Maciej Flisiak UJK Kielce 20 38 1.90
648. Szymon Kirwiel Start Lublin 23 37 1.61
649. Thijs Braam SMS PZKosz Władysławowo 24 37 1.54
650. Adam Strojek UJK Kielce 21 36 1.71
651. Eryk Bembnista KSK Ciech Noteć Inowrocław, Enea Astoria Bydgoszcz 19 36 1.89
652. Dominik Bieganek ORLEN Akademia BM Stal 25 36 1.44
653. Michał Borkowski MKS Ochota Warszawa 25 36 1.44
654. Jakub Gdowik MKS II Dąbrowa Górnicza 16 35 2.19
655. Igor Krajewski Enea Basket Poznań 22 34 1.55
656. Nikodem Roszczyk ORLEN Akademia BM Stal 30 34 1.13
657. Tymoteusz Krok MKKS Rybnik 25 34 1.36
658. Tekin Guvercin Isetia Białołęka Warszawa 18 34 1.89
659. Łukasz Sil Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz 16 33 2.06
660. Franciszek Usydus TS Wisła Kraków 16 32 2.00
661. Szymon Kukuczka Lublinianka KUL Basketball 31 31 1.00
662. Valeri Aghajanyan Energa GAK Gdynia 22 31 1.41
663. Grzegorz Kaczmarek EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów 25 30 1.20
664. Marcin Nocek Wiara Lecha Poznań 16 29 1.81
665. Szymon Borkowicz Sklep Polski MKK Gniezno 18 29 1.61
666. Jakub Wudarczyk PKK 99 Pabianice 21 29 1.38
667. Stefan Kuczyński KS Kosz Kompaktowy Pleszew 22 27 1.23
668. Arsenii Tretiakov Röben Gimbasket Wrocław 20 27 1.35
669. Filip Piechota Klub Sportowy Księżak Łowicz 17 26 1.53
670. Filip Turkowski KS Legion Legionowo 16 25 1.56
671. Bartłomiej Pająk PKK 99 Pabianice 21 25 1.19
672. Kacper Koc ŁKS Coolpack Łódź 17 25 1.47
673. Bartosz Strażewicz Enea Żubry Chorten Białystok 20 25 1.25
674. Mateusz Bukowiński TKM Włocławek 21 24 1.14
675. Miłosz Moździerz Röben Gimbasket Wrocław 17 24 1.41
676. Dominik Walenciak AZS UMK Transbruk Toruń 17 22 1.29
677. Adam Jankowski TS Wisła Kraków 18 22 1.22
678. Michał Tomaszewski Enea Basket Poznań 16 22 1.38
679. Jakub Pietrzak Tarnovia Tarnowo Podgórne 17 21 1.24
680. Nicolas Daniiloudis AMW Flota Gdynia 27 19 0.70
681. Cezary Wilk TS Wisła Kraków 18 18 1.00
682. Filip Miś GTK AZS Gliwice 15 17 1.13
683. Gracjan Rożyk Energa GAK Gdynia 16 17 1.06
684. Szymon Kępiński SMS PZKosz Władysławowo 23 17 0.74
685. Damian Kuźniar Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz 17 17 1.00
686. Maksymilian Piątek Enea Astoria Bydgoszcz 19 14 0.74
687. Jan Ulaszewski PGE Spójnia II Stargard 16 14 0.88
688. Marcel Mirowski Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz 20 10 0.50
689. Maciej Łopaciński Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. 15 9 0.60
690. Kacper Moczkowski PKK 99 Pabianice 18 9 0.50
691. Marek Olszewski Enea Astoria Bydgoszcz 18 8 0.44
692. Szymon Frańczak Niedźwiadki Chemart II Przemyśl 17 4 0.24
693. Jakub Wojciechowski KS Sudety Jelenia Góra 16 2 0.13

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Gimnastycy.pl Studioant.pl UFFO