Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Sezon Liga Drużyna Hala Adres Miasto Dzień tygodnia Godzina Czy preferowana Certyfikat Zdjęcie
2023/2024 2LM KKS Tur Basket Bielsk Podlaski Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza ul. Poniatowskiego 9 Bielsk Podlaski Sobota 18:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM SMS PZKosz COS OPO ul. Żeromskiego 52 Władysławowo --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM PGE GiEK Turów Zgorzelec PGE Turów Arena ul. Lubańska 9A Zgorzelec Sobota TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM BS Polonia Bytom Hala Na Skarpie Modrzewskiego 5a Bytom Sobota 18:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM MCKS Czeladź Miejski Czeladzki Klub Sportowy Sportowa 2 Czeladź Sobota 18:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM WrapMania.eu KK Oleśnica OKR ATOL ul. Kochanowskiego 2 Oleśnica Sobota 18:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM Enea Żubry Chorten Białystok Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku ul.Świerkowa 20 A Białystok Sobota 17:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM KKS Ragor Tarnowskie Góry Hala Sportowa Obwodnica 8 Tarnowskie Góry Niedziela 18:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM KK UR BOZZA Kraków Studium WF Uniwersytetu Rolniczego al. 29 Listopada 58 Kraków --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM MKS II Dąbrowa Górnicza HWS Centrum im.Z.Cybulskiego Al. Róż 3 Dąbrowa Górnicza --- TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM Kolejarz Basket Radom PSP nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu ul. Kolberga 5 Radom Niedziela 18:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM BS Mińsk Maz. Zespół Szkół Miejskich nr 1 ul. Kopernika 9 Mińsk Mazowiecki Sobota 17:30 NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz MIEJSKI OŚRODEK SPORTU i REKREACJI Hala im. Zgierskich Olimpijczyków Wschodnia 2 Zgierz Sobota NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM MKS Ochota Warszawa Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7 ul. Geodetów 1 Warszawa Sobota 18:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM Energa Basket Warszawa SP 369 ul. Przybyszewskiego 45 Warszawa --- TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM Tarnovia Tarnowo Podgórne OSiR Nowa 15 Tarnowo Podgórne Sobota NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II ul. Trębickiego 10 Ostrów Mazowiecka --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM CM Magnolia KKS Siechnice Hala Sportowa w Siechnicach Księżnej Anny z Przemyślidów 6A Siechnice Sobota 14:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM Sklep Polski MKK Gniezno Hala Widowiskowo-Sportowa Sportowa 3 Gniezno --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM AZS UMK Transbruk Toruń Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK ul. Świętego Józefa 17 Toruń Sobota NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM KS Sudety Jelenia Góra Hala sportowa im. Mariana Koczwary Sudecka 42 Jelenia Góra Sobota NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM ORLEN Akademia BM Stal Szkoła Podstawowa numer 2 ul. Wrocławska 51 Ostrów Wielkopolski --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM Wiara Lecha Poznań Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej ul. Piotrowo 4 Poznań --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM ŁKS Coolpack Łódź Zatoka Sportu Politechniki 10 Łódź Sobota NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM KS Księżak Łowicz Hala OSiR nr 1 Jana Pawła II 3 Łowicz Sobota 18:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM Basket Club Obra Kościan Hala ZSP im. Ratajczaka ul. Wielichowska 43 Kościan --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. Hala Widowiskowo-Sportowa Brzozowa 4 Kąty Wrocławskie --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów Hala CEZiB Gorzów Wielkopolski Warszawska 48 Gorzów Wlkp --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM Röben Gimbasket Wrocław Sala Sportów Walki AWF Paderewskiego 35 Wrocław --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM Inter-bud Oknoplast Kraków Hala Widowiskowo-Sportowa III LO os. Wysokie 6 Kraków Sobota NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM KS Cracovia 1906 Yabimo Hala 100-lecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych AL. MARSZAŁKA FERDINANDA FOCHA 40 Kraków --- TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM MKKS Rybnik ZSE-U ul. Św. Józefa 30 Rybnik --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM Profbud Legia Warszawa OSiR Warszawa Bemowo ul. Obrońców Tobruku 40 Warszawa Sobota 17:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM KS Kosz Kompaktowy Pleszew Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1 ul. Szkolna 5 Pleszew Sobota 17:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM Pogoń Prudnik Obuwnik ul. Łucznicza 1 Prudnik Sobota 17:30 TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM Zetkama Doral Nysa Kłodzko Hala OSiR w Kłodzku ul. Kusocińskiego 2 Kłodzko Sobota 17:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM Basket Hills Bielsko-Biała Hala Victoria Bratków 16 Bielsko-Biała --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM AK Iskra Częstochowa Hala Sportowa przy Studium WFiS Politechniki Częstochowskiej ul. Al. Armii Krajowej 23/25 Częstochowa Sobota 19:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM Wiara Lecha Poznań Hala Sportowa UAM Morasko Zagajnikowa 9 Poznań --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM KS Kosz Kompaktowy Pleszew Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1 ul. Szkolna 5 Pleszew Sobota 17:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM GTK AZS Gliwice LO1 Zimnej Wody 8 Gliwice --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM PGE Spójnia II Stargard Hala OSiR Pierwszej Brygady 1 Stargard Sobota 17:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM Speed sport Hala 1 L.O. w Wołominie Sasina 33 wjazd od ul. Średniej Wołomin Sobota 18:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM Niedźwiadki Chemart II Przemyśl POSiR Przemyśl Mickiewicza 30 Przemyśl --- TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM Niedźwiadki Chemart II Przemyśl SP 14 w Przemyślu Borelowskiego 12 Przemyśl --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM KS Legion Legionowo Arena Legionowo ul. Chrobrego 50B Legionowo Sobota 17:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM TKM Włocławek Hala Mistrzów Chopina 8 Włocławek --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM Enea Astoria Bydgoszcz Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz Toruńska 59 Bydgoszcz --- TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra Hala do Koszykówki MOSiR Amelii 19 Zielona Góra Niedziela TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 2LM Isetia Białołęka Warszawa CLXV Liceum Ogólnokształcące ul. Ostródzka 175 Warszawa --- NIE Pokaż certyfikat ---

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Gimnastycy.pl Studioant.pl UFFO