Kolejka I
|
21.10.2023 10:00 |
Oknoplast SP 100 Kraków -
Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" |
100:17
|
21.10.2023 10:00 |
KS UKS Kadet Oświęcim -
Klub Basket Starachowice |
153:33
|
Kolejka I
|
21.10.2023 12:30 |
MKS Gorlice -
MUKS 1811 Unia Tarnów |
62:52
|
02.12.2023 10:00 |
KS Korona 1919 Kraków -
Oknoplast SP 37 Kraków |
93:42
|
Kolejka II
|
28.10.2023 10:00 |
Oknoplast SP 37 Kraków -
MKS Gorlice |
44:56
|
28.10.2023 10:00 |
UKS Regis Wieliczka -
KS Korona 1919 Kraków |
84:65
|
Kolejka II
|
28.10.2023 10:00 |
TS Wisła-Jura Basket Kraków -
KS UKS Kadet Oświęcim |
91:56
|
28.10.2023 11:00 |
Klub Basket Starachowice -
Oknoplast SP 100 Kraków |
37:120
|
Kolejka III
|
04.11.2023 10:00 |
Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" -
Klub Basket Starachowice |
73:60
|
08.12.2023 18:30 |
TS Wisła-Jura Basket Kraków -
Oknoplast SP 100 Kraków |
55:44
|
Kolejka III
|
04.11.2023 10:00 |
MKS Gorlice -
UKS Regis Wieliczka |
44:109
|
04.11.2023 11:00 |
MUKS 1811 Unia Tarnów -
Oknoplast SP 37 Kraków |
54:33
|
Kolejka IV
|
18.11.2023 10:00 |
UKS Regis Wieliczka -
MUKS 1811 Unia Tarnów |
20:0
|
18.11.2023 12:00 |
KS Korona 1919 Kraków -
MKS Gorlice |
110:55
|
Kolejka IV
|
18.11.2023 10:00 |
KS UKS Kadet Oświęcim -
Oknoplast SP 100 Kraków |
89:33
|
18.11.2023 14:00 |
TS Wisła-Jura Basket Kraków -
Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" |
137:19
|
Kolejka V
|
25.11.2023 10:00 |
MUKS 1811 Unia Tarnów -
KS Korona 1919 Kraków |
51:92
|
25.11.2023 12:00 |
Oknoplast SP 37 Kraków -
UKS Regis Wieliczka |
21:131
|
Kolejka V
|
25.11.2023 10:00 |
Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" -
KS UKS Kadet Oświęcim |
23:109
|
25.11.2023 11:00 |
Klub Basket Starachowice -
TS Wisła-Jura Basket Kraków |
20:133
|
Kolejka VI
|
09.12.2023 10:00 |
Oknoplast SP 37 Kraków -
KS Korona 1919 Kraków |
38:86
|
09.12.2023 13:00 |
MUKS 1811 Unia Tarnów -
MKS Gorlice |
72:30
|
Kolejka VI
|
09.12.2023 10:00 |
Klub Basket Starachowice -
KS UKS Kadet Oświęcim |
31:104
|
09.12.2023 10:00 |
Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" -
Oknoplast SP 100 Kraków |
37:107
|
Kolejka VII
|
16.12.2023 10:00 |
Oknoplast SP 100 Kraków -
Klub Basket Starachowice |
123:36
|
16.12.2023 10:00 |
KS UKS Kadet Oświęcim -
TS Wisła-Jura Basket Kraków |
64:67
|
Kolejka VII
|
20.12.2023 18:15 |
KS Korona 1919 Kraków -
UKS Regis Wieliczka |
80:98
|
17.01.2024 17:00 |
MKS Gorlice -
Oknoplast SP 37 Kraków |
81:46
|
Kolejka VIII
|
12.01.2024 17:00 |
UKS Regis Wieliczka -
MKS Gorlice |
93:18
|
13.01.2024 10:00 |
Oknoplast SP 37 Kraków -
MUKS 1811 Unia Tarnów |
45:71
|
Kolejka VIII
|
13.01.2024 10:00 |
Klub Basket Starachowice -
Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" |
84:74
|
13.01.2024 14:00 |
Oknoplast SP 100 Kraków -
TS Wisła-Jura Basket Kraków |
52:73
|
Kolejka IX
|
20.01.2024 10:30 |
Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" -
TS Wisła-Jura Basket Kraków |
29:136
|
20.01.2024 13:00 |
Oknoplast SP 100 Kraków -
KS UKS Kadet Oświęcim |
74:61
|
Kolejka IX
|
25.01.2024 18:45 |
MUKS 1811 Unia Tarnów -
UKS Regis Wieliczka |
29:98
|
28.01.2024 11:00 |
MKS Gorlice -
KS Korona 1919 Kraków |
73:77
|
Kolejka X
|
27.01.2024 10:00 |
UKS Regis Wieliczka -
Oknoplast SP 37 Kraków |
117:31
|
27.01.2024 12:00 |
KS Korona 1919 Kraków -
MUKS 1811 Unia Tarnów |
100:61
|
Kolejka X
|
27.01.2024 10:00 |
KS UKS Kadet Oświęcim -
Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" |
166:36
|
27.01.2024 11:00 |
TS Wisła-Jura Basket Kraków -
Klub Basket Starachowice |
95:25
|
Kolejka XI
|
03.02.2024 11:00 |
TS Wisła-Jura Basket Kraków -
MKS Gorlice |
119:22
|
08.02.2024 18:15 |
KS Korona 1919 Kraków -
KS UKS Kadet Oświęcim |
90:53
|
28.02.2024 18:30 |
UKS Regis Wieliczka -
Oknoplast SP 100 Kraków |
85:47
|
Kolejka XI
|
03.02.2024 11:00 |
MUKS 1811 Unia Tarnów -
Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" |
111:42
|
02.03.2024 10:00 |
Oknoplast SP 37 Kraków -
Klub Basket Starachowice |
20:0
|
Kolejka XII
|
10.02.2024 10:00 |
Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" -
Oknoplast SP 37 Kraków |
41:76
|
09.03.2024 11:00 |
Klub Basket Starachowice -
MUKS 1811 Unia Tarnów |
50:77
|
Kolejka XII
|
10.02.2024 10:15 |
KS UKS Kadet Oświęcim -
MKS Gorlice |
101:41
|
10.02.2024 14:00 |
KS Korona 1919 Kraków -
Oknoplast SP 100 Kraków |
110:67
|
02.03.2024 12:00 |
TS Wisła-Jura Basket Kraków -
UKS Regis Wieliczka |
50:79
|
Kolejka XIII
|
09.03.2024 10:00 |
KS UKS Kadet Oświęcim -
UKS Regis Wieliczka |
64:86
|
10.03.2024 11:00 |
Oknoplast SP 100 Kraków -
MKS Gorlice |
89:53
|
20.03.2024 18:30 |
KS Korona 1919 Kraków -
TS Wisła-Jura Basket Kraków |
83:68
|
Kolejka XIII
|
16.03.2024 10:00 |
Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" -
MUKS 1811 Unia Tarnów |
36:95
|
16.03.2024 11:00 |
Klub Basket Starachowice -
Oknoplast SP 37 Kraków |
68:62
|
Kolejka XIV
|
16.03.2024 11:00 |
MKS Gorlice -
TS Wisła-Jura Basket Kraków |
59:115
|
16.03.2024 11:00 |
Oknoplast SP 100 Kraków -
UKS Regis Wieliczka |
45:104
|
17.03.2024 10:00 |
KS UKS Kadet Oświęcim -
KS Korona 1919 Kraków |
54:59
|
Kolejka XV
|
23.03.2024 10:00 |
UKS Regis Wieliczka -
TS Wisła-Jura Basket Kraków |
50:61
|
23.03.2024 11:00 |
MKS Gorlice -
KS UKS Kadet Oświęcim |
61:98
|
23.03.2024 15:00 |
Oknoplast SP 100 Kraków -
KS Korona 1919 Kraków |
50:102
|
Kolejka XIV
|
23.03.2024 10:00 |
MUKS 1811 Unia Tarnów -
Klub Basket Starachowice |
64:32
|
23.03.2024 12:30 |
Oknoplast SP 37 Kraków -
Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" |
85:62
|
Kolejka XVI
|
27.03.2024 17:00 |
MKS Gorlice -
Oknoplast SP 100 Kraków |
67:64
|
27.03.2024 18:00 |
TS Wisła-Jura Basket Kraków -
KS Korona 1919 Kraków |
79:44
|
27.03.2024 18:30 |
UKS Regis Wieliczka -
KS UKS Kadet Oświęcim |
72:41
|