Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Iwo Bednarski UKS Regis Wieliczka 11 292 26.55
2. Szymon Minta AZS UJK Kielce 12 186 15.50
3. Bartłomiej Osikowicz MKS Gorlice 11 180 16.36
4. Aleksander Nowak UKS Regis Wieliczka, KS Korona 1919 Radwansport Kraków 7 162 20.25
5. Igor Rogoziński UKS Regis Wieliczka 11 154 14.00
6. Konrad Łaś MKS Gorlice 11 150 13.64
7. Daniel Łazarz MUKS 1811 Unia Tarnów 11 142 12.91
8. Filip Lorek Oknoplast SP 100 Kraków 9 134 14.89
9. Eryk Banzet KS Korona 1919 Radwansport Kraków 8 134 16.75
10. Mateusz Skrzek KS Korona 1919 Radwansport Kraków 7 121 17.29
11. Adam Bonar KS Korona 1919 Radwansport Kraków 8 107 13.38
12. Krzysztof Mężyk MKS Gorlice 11 106 9.64
13. Filip Boda MUKS 1811 Unia Tarnów 9 104 11.56
14. Myroslav Bakhmach TS Wisła Kraków 10 99 9.90
15. Patryk Bartkowski MUKS 1811 Unia Tarnów 11 97 8.82
16. Eryk Pokorny MUKS 1811 Unia Tarnów 11 96 8.73
17. Tomasz Kołaczkowski UKS Regis Wieliczka 11 87 7.91
18. Bartosz Kosiński Oknoplast SP 100 Kraków 10 81 8.10
19. Dominik Golański TS Wisła Kraków 11 76 6.91
20. Szymon Witek MUKS 1811 Unia Tarnów 11 74 6.73
21. Jan Cichowlas TS Wisła Kraków 10 72 7.20
22. Jakub Huszno UKS Regis Wieliczka 9 72 8.00
23. Marcel Czarnecki KS Korona 1919 Radwansport Kraków 8 69 8.63
24. Kacper Gąstoł KS Korona 1919 Radwansport Kraków 6 66 11.00
25. Antoni Kuszewski TS Wisła Kraków 11 66 6.00
26. Szymon Kosal MKS Gorlice 8 63 7.88
27. Bartosz Owsiak TS Wisła Kraków 10 61 6.10
28. Wojciech Pasieczny KS Korona 1919 Radwansport Kraków 7 57 8.14
29. Mikołaj Mól MKS Gorlice 8 54 6.75
30. Aleksander Skoczylas KS Korona 1919 Radwansport Kraków 7 54 7.71
31. Dawid Zaranek MUKS 1811 Unia Tarnów 11 51 4.64
32. Filip Laskowski KS Korona 1919 Radwansport Kraków 8 50 6.25
33. Kajetan Gąstoł KS Korona 1919 Radwansport Kraków 6 50 8.33
34. Henryk Osiecki TS Wisła Kraków 11 50 4.55
35. Mieszko Czech Oknoplast SP 100 Kraków 8 48 6.00
36. Jan Fiejdasz TS Wisła Kraków 10 48 4.80
37. Bartosz Komorowski AZS UJK Kielce 8 47 5.88
38. Miłosz Palonek UKS Regis Wieliczka 7 46 6.57
39. Franciszek Baran KS Korona 1919 Radwansport Kraków 7 45 6.43
40. Michał Belczyk TS Wisła Kraków 10 44 4.40
41. Borys Borysiewicz TS Wisła Kraków 10 42 4.20
42. Norbert Wolanin Oknoplast SP 100 Kraków 9 42 4.67
43. Michał Mazur MUKS 1811 Unia Tarnów 11 41 3.73
44. Jan Boduch MUKS 1811 Unia Tarnów 10 39 3.90
45. Witold Tischner TS Wisła Kraków 10 36 3.60
46. Mateusz Wojnarski MKS Gorlice 10 33 3.30
47. Aleksander Łabędź UKS Regis Wieliczka 11 33 3.00
48. Mateusz Trojan UKS Regis Wieliczka 11 32 2.91
49. Iwo Zachariasz AZS UJK Kielce 11 30 2.73
50. Oliwier Janik MKS Gorlice 10 28 2.80
51. Filip Kowalski MKS Gorlice 10 28 2.80
52. Jędrzej Dyk AZS UJK Kielce 12 27 2.25
53. Zbigniew Smoleński KS Korona 1919 Radwansport Kraków 5 26 5.20
54. Szymon Janik MKS Gorlice 6 23 3.83
55. Miłosz Zborowski Oknoplast SP 100 Kraków 6 21 3.50
56. Wojciech Hetman MUKS 1811 Unia Tarnów 7 21 3.00
57. Aleksander Molenda AZS UJK Kielce 7 20 2.86
58. Tomasz Mikosz MKS Gorlice 8 19 2.38
59. Szymon Więcek TS Wisła Kraków 11 19 1.73
60. Kacper Kuczmier Oknoplast SP 100 Kraków 8 19 2.38
61. Mikołaj Michalak MKS Gorlice 7 18 2.57
62. Stefan Majczak MKS Gorlice 6 17 2.83
63. Mikołaj Gorczowski MUKS 1811 Unia Tarnów 6 16 2.67
64. Witold Michnik KS Korona 1919 Radwansport Kraków 4 14 3.50
65. Szymon Grzyb MUKS 1811 Unia Tarnów 11 13 1.18
66. Franciszek Kordas KS Korona 1919 Radwansport Kraków 5 13 2.60
67. Tymon Strojek Oknoplast SP 100 Kraków 8 11 1.38
68. Aleksander Tomalik AZS UJK Kielce 9 10 1.11
69. Antoni Surowiec AZS UJK Kielce 12 10 0.83
70. Emilian Kleszowski AZS UJK Kielce 8 9 1.13
71. Oskar Jania UKS Regis Wieliczka 6 9 1.50
72. Szymon Dębski UKS Regis Wieliczka 8 8 1.00
73. Aleksander Dymacz UKS Regis Wieliczka 10 7 0.70
74. Filip Dudziak TS Wisła Kraków 8 7 0.88
75. Adam Rogóż AZS UJK Kielce 11 6 0.55
76. Bartosz Konik UKS Regis Wieliczka 11 6 0.55
77. Maciej Kawa Oknoplast SP 100 Kraków 6 5 0.83
78. Szymon Dziedzic UKS Regis Wieliczka 9 5 0.56
79. Jan Namysło Oknoplast SP 100 Kraków 10 4 0.40
80. Aleksander Błaszczyk AZS UJK Kielce 6 4 0.67
81. Michał Ryńca Oknoplast SP 100 Kraków 9 4 0.44
82. Szymon Kwaśniak Oknoplast SP 100 Kraków 9 2 0.22
83. Szymon Ważny Oknoplast SP 100 Kraków 5 0 0.00
84. Szymon Chajdecki Oknoplast SP 100 Kraków 7 0 0.00
85. Iwo Bujak AZS UJK Kielce 6 0 0.00
86. Karol Bienias Oknoplast SP 100 Kraków 8 0 0.00
87. Karol Zawisza AZS UJK Kielce 12 0 0.00
88. Jan Muzoł AZS UJK Kielce 6 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Gimnastycy.pl Studioant.pl UFFO