Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Bartłomiej Osikowicz MKS Gorlice 4 122 30.50
2. Hubert Olszówka MUKS 1811 Unia Tarnów 3 95 31.67
3. Eryk Banzet KS Korona 1919 Kraków, Radwansport-Korona 1919 Kraków 4 87 21.75
4. Filip Lorek Oknoplast SP 100 Kraków 4 75 18.75
5. Kajetan Gąstoł KS Korona 1919 Kraków, Radwansport-Korona 1919 Kraków 4 68 17.00
6. Adam Bonar KS Korona 1919 Kraków, Radwansport-Korona 1919 Kraków 4 60 15.00
7. Filip Laskowski KS Korona 1919 Kraków, Radwansport-Korona 1919 Kraków 4 59 14.75
8. Myroslav Bakhmach TS Wisła Kraków 4 59 14.75
9. Igor Wiktorowski Klub Basket Starachowice 4 55 13.75
10. Konrad Łaś MKS Gorlice 3 55 18.33
11. Eryk Pokorny MUKS 1811 Unia Tarnów 4 53 13.25
12. Jan Cichowlas TS Wisła Kraków, KS Korona 1919 Kraków, Radwansport-Korona 1919 Kraków 3 51 17.00
13. Krzysztof Mężyk MKS Gorlice 4 50 12.50
14. Artem Chmyr Oknoplast SP 100 Kraków 2 49 24.50
15. Kacper Gąstoł KS Korona 1919 Kraków, Radwansport-Korona 1919 Kraków 4 46 11.50
16. Daniel Łazarz MUKS 1811 Unia Tarnów 2 43 21.50
17. Tomasz Mikosz MKS Gorlice 4 43 10.75
18. Bartosz Komorowski AZS UJK Kielce 3 38 12.67
19. Szymon Witek MUKS 1811 Unia Tarnów 4 37 9.25
20. Dominik Golański TS Wisła Kraków 4 36 9.00
21. Jan Penczek Radwansport-Korona 1919 Kraków 4 35 8.75
22. Ignacy Łuczkowski KS Korona 1919 Kraków, Radwansport-Korona 1919 Kraków 4 33 8.25
23. Tymon Strojek Oknoplast SP 100 Kraków 4 31 7.75
24. Mikołaj Mól MKS Gorlice 4 29 7.25
25. Antoni Kuszewski TS Wisła Kraków 4 26 6.50
26. Norbert Wolanin Oknoplast SP 100 Kraków 4 26 6.50
27. Wojciech Pasieczny KS Korona 1919 Kraków, Radwansport-Korona 1919 Kraków 4 26 6.50
28. Bartosz Owsiak TS Wisła Kraków 4 24 6.00
29. Zbigniew Smoleński KS Korona 1919 Kraków, Radwansport-Korona 1919 Kraków 4 24 6.00
30. Michał Urbański Klub Basket Starachowice 3 23 7.67
31. Danyjił Sosnowski TS Wisła Kraków 2 23 11.50
32. Franciszek Kordas Radwansport-Korona 1919 Kraków 3 23 7.67
33. Filip Boda MUKS 1811 Unia Tarnów 4 22 5.50
34. Aleksander Sobieraj Klub Basket Starachowice 4 22 5.50
35. Franciszek Baran KS Korona 1919 Kraków 4 21 5.25
36. Marcel Czarnecki KS Korona 1919 Kraków, Radwansport-Korona 1919 Kraków 4 20 5.00
37. Aleksander Dymacz Radwansport-Korona 1919 Kraków 4 20 5.00
38. Oliwier Janik MKS Gorlice 4 20 5.00
39. Aleksander Skoczylas Radwansport-Korona 1919 Kraków 3 20 6.67
40. Henryk Osiecki TS Wisła Kraków 4 20 5.00
41. Witold Michnik Radwansport-Korona 1919 Kraków 3 19 6.33
42. Jan Boduch MUKS 1811 Unia Tarnów 4 19 4.75
43. Krzysztof Studencki Oknoplast SP 100 Kraków 4 18 4.50
44. Szymon Janik MKS Gorlice 4 18 4.50
45. Nikodem Chochorowski MUKS 1811 Unia Tarnów 3 18 6.00
46. Patryk Bartkowski MUKS 1811 Unia Tarnów 4 17 4.25
47. Filip Sokołowski AZS UJK Kielce 4 17 4.25
48. Michał Mazur MUKS 1811 Unia Tarnów 4 17 4.25
49. Aleksander Molenda AZS UJK Kielce 3 17 5.67
50. Jędrzej Dyk AZS UJK Kielce 4 17 4.25
51. Jacek Kasprzyk Radwansport-Korona 1919 Kraków 2 16 8.00
52. Aleksander Nowak KS Korona 1919 Kraków, Radwansport-Korona 1919 Kraków 3 15 5.00
53. Bartosz Kosiński Oknoplast SP 100 Kraków 4 15 3.75
54. Jan Fiejdasz TS Wisła Kraków, KS Korona 1919 Kraków 4 14 3.50
55. Tomasz Ceynowa AZS UJK Kielce 4 13 3.25
56. Wiktor Gawin Oknoplast SP 100 Kraków 3 13 4.33
57. Szymon Wolski Radwansport-Korona 1919 Kraków 2 12 6.00
58. Alan Misztak Klub Basket Starachowice 4 11 2.75
59. Szymon Więcek TS Wisła Kraków 4 10 2.50
60. Borys Borysiewicz TS Wisła Kraków 3 9 3.00
61. Mikołaj Michalak MKS Gorlice 4 9 2.25
62. Hubert Dembowski Oknoplast SP 100 Kraków 3 9 3.00
63. Aleksander Tomalik AZS UJK Kielce 4 9 2.25
64. Wojciech Wędziński Klub Basket Starachowice 4 8 2.00
65. Mateusz Wojnarski MKS Gorlice 3 8 2.67
66. Aleksander Bręczewski AZS UJK Kielce 4 8 2.00
67. Michał Kobylas TS Wisła Kraków 4 8 2.00
68. Szymon Grzyb MUKS 1811 Unia Tarnów 2 8 4.00
69. Antoni Jedliński Klub Basket Starachowice 4 8 2.00
70. Wojciech Dąbrowski AZS UJK Kielce 3 7 2.33
71. Dawid Zaranek MUKS 1811 Unia Tarnów 4 6 1.50
72. Stanisław Kordas Radwansport-Korona 1919 Kraków 3 6 2.00
73. Szymon Ważny Oknoplast SP 100 Kraków 2 6 3.00
74. Ksawery Ronduda Klub Basket Starachowice 4 6 1.50
75. Stefan Majczak MKS Gorlice 2 5 2.50
76. Marcel Wilk Radwansport-Korona 1919 Kraków 3 5 1.67
77. Szymon Jacykiewicz TS Wisła Kraków 4 5 1.25
78. Andrzej Litwin AZS UJK Kielce 4 4 1.00
79. Mikołaj Gorczowski MUKS 1811 Unia Tarnów 3 4 1.33
80. Szymon Cieślik Klub Basket Starachowice 4 4 1.00
81. Michał Ciasnocha MUKS 1811 Unia Tarnów 3 3 1.00
82. Mikołaj Nowak Radwansport-Korona 1919 Kraków 3 3 1.00
83. Krzysztof Konarski Klub Basket Starachowice 4 3 0.75
84. Jan Nowak Radwansport-Korona 1919 Kraków 4 3 0.75
85. Aleksander Kaczmarczyk Klub Basket Starachowice 4 2 0.50
86. Szymon Kosal MKS Gorlice 2 2 1.00
87. Jan Namysło Oknoplast SP 100 Kraków 4 2 0.50
88. Adam Rogóż AZS UJK Kielce 2 2 1.00
89. Filip Kowalski MKS Gorlice 2 2 1.00
90. Karol Zawisza AZS UJK Kielce 4 2 0.50
91. Bruno Sarnat AZS UJK Kielce 2 2 1.00
92. Miłosz Szymański Klub Basket Starachowice 2 2 1.00
93. Mateusz Bystrzycki Radwansport-Korona 1919 Kraków 2 0 0.00
94. Eryk Kita Oknoplast SP 100 Kraków 3 0 0.00
95. Aleksander Błaszczyk AZS UJK Kielce 3 0 0.00
96. Witold Tischner TS Wisła Kraków 4 0 0.00
97. Kacper Lisowski MKS Gorlice 3 0 0.00
98. Kamil Skrzyniarz Radwansport-Korona 1919 Kraków 3 0 0.00
99. Radosław Glina Klub Basket Starachowice 2 0 0.00
100. Nazar Skyba Oknoplast SP 100 Kraków 2 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Gimnastycy.pl Studioant.pl UFFO