Kluby
Dokumenty
Kontakt
WZKosze
Aktualności
Zarząd
WGiD
Sędziowie
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
Ligi kobiece
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
Archiwum Lig
U-22 K
U-18 K
U-20 M
U-18 M
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
4LM
Liga juniorów starszych
Liga juniorów
Liga juniorów B
Liga kadetów
Liga kadetów B
Liga młodzików
Liga młodzików B
Liga juniorek starszych
Liga juniorek
Liga juniorek B
Liga kadetek
Liga kadetek B
Liga młodziczek
Liga młodziczek B
SEZON: 2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Kadeci B U-14 M
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
Juniorzy B U-16 M
Kadeci U-15 M
Kadeci B U-14 M
Młodzicy U-13 M
U-22 K
U-18 K
Juniorki B U-16 K
Kadetki U-15 K
Kadetki B U-14 K
Młodziczki U-13 K
4LM
Młodzicy B U-12 M
Młodziczki B U-12 K
Juniorzy starsi U-19 M
Juniorzy U-17 M
Juniorki starsze U-19 K
Juniorki U-17 K
2LK
U-11 K
Żacy U-11 M
CKNBA
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Punkty
Punkty śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Gustaw Leonowicz
SKF Jura Basket Zabierzów
10
240
24.00
2.
Witold Michnik
KS Korona 1919 Kraków
9
165
18.33
3.
Szymon Jacykiewicz
TS Wisła Kraków
9
163
18.11
4.
Tomasz Kołaczkowski
UKS Regis Wieliczka
8
118
14.75
5.
Szymon Gwizdek
SKF Jura Basket Zabierzów
10
147
14.70
6.
Wojciech Znamirowski
MUKS 1811 Unia Tarnów
11
161
14.64
7.
Szymon Łukowski
TS Wisła Kraków
10
142
14.20
8.
Szymon Knapek
SKF Jura Basket Zabierzów
9
127
14.11
9.
Szymon Dębski
UKS Regis Wieliczka
9
116
12.89
10.
Ksawery Smagłowski
MUKS 1811 Unia Tarnów
8
102
12.75
11.
Mateusz Chłosta
UJK Kielce
9
114
12.67
12.
Jan Fiejdasz
KS Korona 1919 Kraków
8
100
12.50
13.
Michał Kobylas
KS Korona 1919 Kraków
9
111
12.33
14.
Kasjan Balicki
KS Korona 1919 Kraków
10
123
12.30
15.
Kacper Nosal
MUKS 1811 Unia Tarnów
10
121
12.10
16.
Maciej Mazur
SKF Jura Basket Zabierzów
10
121
12.10
17.
Piotr Chorzępa
UJK Kielce
10
132
12.00
18.
Stanisław Kordas
KS Korona 1919 Kraków
9
104
11.56
19.
Felix Rey
TS Wisła Kraków
8
89
11.13
20.
Krystian Golonka
MKS MOS PL Limanowa
9
97
10.78
21.
Franciszek Kordas
KS Korona 1919 Kraków
7
67
9.57
22.
Oskar Piechówka
MKS MOS PL Limanowa
6
57
9.50
23.
Aleksander Skoczylas
KS Korona 1919 Kraków
6
56
9.33
24.
Patryk Poźniak
SKF Jura Basket Zabierzów
10
93
9.30
25.
Bruno Sarnat
UJK Kielce
9
77
8.56
26.
Bartosz Kowalski
UJK Kielce
8
67
8.38
27.
Aleksander Bręczewski
UJK Kielce
6
50
8.33
28.
Bartłomiej Rępała
MUKS 1811 Unia Tarnów
11
89
8.09
29.
Bartłomiej Bugajski
MKS MOS PL Limanowa
9
71
7.89
30.
Bartosz Dudek
SKF Jura Basket Zabierzów
9
70
7.78
31.
Jan Nowak
KS Korona 1919 Kraków
5
37
7.40
32.
Krzysztof Jaworz-Dutka
MKS MOS PL Limanowa
9
65
7.22
33.
Tomasz Ceynowa
UJK Kielce
11
79
7.18
34.
Maximilian Fronc
TS Wisła Kraków
8
54
6.75
35.
Szymon Caban
KS Korona 1919 Kraków
6
40
6.67
36.
Igor Gałecki
MUKS 1811 Unia Tarnów
9
59
6.56
37.
Maksymilian Mirek
MUKS 1811 Unia Tarnów
7
42
6.00
38.
Szymon Wolski
KS Korona 1919 Kraków
7
39
5.57
39.
Leon Kopka
TS Wisła Kraków
8
43
5.38
40.
Michał Czajowski
TS Wisła Kraków
9
48
5.33
41.
Maciej Dumański
UKS Regis Wieliczka
9
47
5.22
42.
Nikodem Tąta
MKS MOS PL Limanowa
9
46
5.11
43.
Filip Siedlik
MUKS 1811 Unia Tarnów
9
46
5.11
44.
Filip Jędrzejczak
UJK Kielce
9
46
5.11
45.
Aleksander Dymacz
KS Korona 1919 Kraków
9
43
4.78
46.
Jan Olczyk
MKS MOS PL Limanowa
8
38
4.75
47.
Kamil Nowakowski
SKF Jura Basket Zabierzów
8
37
4.63
48.
Szymon Korbel
SKF Jura Basket Zabierzów
9
41
4.56
49.
Kamil Skrzyniarz
KS Korona 1919 Kraków
6
24
4.00
50.
Maksymilian Kopciara
UJK Kielce
9
35
3.89
51.
Szymon Gaiński
UKS Regis Wieliczka
9
34
3.78
52.
Jan Biernat
MKS MOS PL Limanowa
9
31
3.44
53.
Aleksander Tomalik
UJK Kielce
11
33
3.00
54.
Mateusz Wilk
MUKS 1811 Unia Tarnów
8
24
3.00
55.
Mikołaj Gębski
UJK Kielce
7
21
3.00
56.
Hubert Sorokiewicz
MUKS 1811 Unia Tarnów
7
19
2.71
57.
Franciszek Mrzygłód
UKS Regis Wieliczka
7
17
2.43
58.
Eryk Michalski
MUKS 1811 Unia Tarnów
11
26
2.36
59.
Dzmitry Khaustovich
TS Wisła Kraków
6
14
2.33
60.
Marcel Wilk
KS Korona 1919 Kraków
7
16
2.29
61.
Kamil Majka
SKF Jura Basket Zabierzów
5
11
2.20
62.
Jakub Frączek
MKS MOS PL Limanowa
7
15
2.14
63.
Adam Rogóż
UJK Kielce
10
21
2.10
64.
Ignacy Grzyb
SKF Jura Basket Zabierzów
10
21
2.10
65.
Karol Strug
MKS MOS PL Limanowa
9
18
2.00
66.
Filip Ziajka
UKS Regis Wieliczka
5
10
2.00
67.
Adam Kondratowicz
SKF Jura Basket Zabierzów
5
10
2.00
68.
Antoni Drwal
MUKS 1811 Unia Tarnów
10
20
2.00
69.
Dominik Czamara
MKS MOS PL Limanowa
6
12
2.00
70.
Karol Mól
MKS MOS PL Limanowa
9
14
1.56
71.
Bartosz Kułaga
UJK Kielce
9
14
1.56
72.
Bartosz Konik
UKS Regis Wieliczka
8
12
1.50
73.
Stanisław Gąciarz
TS Wisła Kraków
8
11
1.38
74.
Zakhar Valko
TS Wisła Kraków
7
9
1.29
75.
Tymon Brzeski
MUKS 1811 Unia Tarnów
6
7
1.17
76.
Jan Jańczy
MKS MOS PL Limanowa
8
9
1.13
77.
Tymon Szczepaniec
TS Wisła Kraków
5
5
1.00
78.
Michał Kozień
SKF Jura Basket Zabierzów
6
6
1.00
79.
Mateusz Krzyż
TS Wisła Kraków
9
8
0.89
80.
Oliwier Marczyk
UKS Regis Wieliczka
8
7
0.88
81.
Piotr Niedźwiecki
MUKS 1811 Unia Tarnów
8
7
0.88
82.
Michał Jarząbek
UJK Kielce
7
6
0.86
83.
Antoni Bisping
TS Wisła Kraków
5
4
0.80
84.
Stefan Socała
TS Wisła Kraków
9
7
0.78
85.
Stanisław Wójtowicz
UKS Regis Wieliczka
9
6
0.67
86.
Filip Hryniszyn
UKS Regis Wieliczka
7
3
0.43
87.
Wiktor Kurdziel
SKF Jura Basket Zabierzów
5
2
0.40
88.
Hubert Lebiest
UKS Regis Wieliczka
5
2
0.40
89.
Iwo Rekel
SKF Jura Basket Zabierzów
8
2
0.25
90.
Oskar Kozak
UKS Regis Wieliczka
5
1
0.20
Partnerzy