Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Szymon Cioch MUKS 1811 Unia Tarnów 6 85 14.17
2. Marek Biel KS RADWANSPORT AGH KRAKÓW 5 84 16.80
3. Mikołaj Sekrecki UJK Kielce 6 70 11.67
4. Oskar Jania UKS Regis Wieliczka 5 66 13.20
5. Daniel Paluch UJK Kielce 6 52 8.67
6. Krystian Siedlik MUKS 1811 Unia Tarnów 5 51 10.20
7. Jakub Sterkowicz MUKS 1811 Unia Tarnów 6 51 8.50
8. Mikołaj Tokarczyk Oknoplast SP 100 Kraków 4 47 11.75
9. Aleksander Sitko UKS Regis Wieliczka 5 44 8.80
10. Filip Jędrszczyk KS RADWANSPORT AGH KRAKÓW 5 37 7.40
11. Wiktor Karwel KS RADWANSPORT AGH KRAKÓW 5 32 6.40
12. Oliwier Hajduk MKS Gorlice 4 31 7.75
13. Grzegorz Flaga KS RADWANSPORT AGH KRAKÓW 5 29 5.80
14. Maksymilian Urbanik UKS Marcina Gortata Kraków 3 28 9.33
15. Aleksander Rychlicki KS RADWANSPORT AGH KRAKÓW 5 28 5.60
16. Jan Wiśniewski UKS Regis Wieliczka 5 28 5.60
17. Wiktor Kaczmarczyk UKS Marcina Gortata Kraków 3 27 9.00
18. Olaf Nowakowski UJK Kielce 5 27 5.40
19. Gabriel Bugaj Oknoplast SP 100 Kraków 4 26 6.50
20. Krzysztof Szarek KS RADWANSPORT AGH KRAKÓW 3 26 8.67
21. Antoni Ghantous SKF Jura Basket Zabierzów 3 25 8.33
22. Wojciech Wścisło TS Wisła Kraków 5 22 4.40
23. Filip Olejarz Oknoplast SP 100 Kraków 4 22 5.50
24. Kacper Kulik Oknoplast SP 100 Kraków 4 22 5.50
25. Sebastian Maciaszek Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 3 22 7.33
26. Oskar Sroka MUKS 1811 Unia Tarnów 6 21 3.50
27. Dominik Dudek KS RADWANSPORT AGH KRAKÓW 5 21 4.20
28. Błażej Skoczeń Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 3 21 7.00
29. Leon Chrobot UJK Kielce 6 20 3.33
30. Kamil Bielak MUKS 1811 Unia Tarnów 3 20 6.67
31. Cyprian Długaj KS UKS KADET Oświęcim 4 19 4.75
32. Oliwier Kozak KS RADWANSPORT AGH KRAKÓW 5 19 3.80
33. Jan Ceynowa UJK Kielce 6 19 3.17
34. Leon Hankus UKS Regis Wieliczka 3 18 6.00
35. Krzysztof Cięszki TS Wisła Kraków 5 18 3.60
36. Miłosz Gawinowicz UKS Regis Wieliczka 5 18 3.60
37. Hubert Kotyczka KS RADWANSPORT AGH KRAKÓW 3 18 6.00
38. Grzegorz Bałon MKS Gorlice 4 18 4.50
39. Antoni Bednarski Oknoplast SP 100 Kraków 4 17 4.25
40. Mikołaj Szeląg Oknoplast SP 100 Kraków 4 16 4.00
41. Stanisław Jaśkiewicz TS Wisła Kraków 4 16 4.00
42. Igor Cembala KS UKS KADET Oświęcim 4 15 3.75
43. Antoni Maciąg UKS Regis Wieliczka II 4 15 3.75
44. Mikołaj Leśniak SKF Jura Basket Zabierzów 3 15 5.00
45. Oliwier Siedlik MUKS 1811 Unia Tarnów 6 14 2.00
46. Sylwester Szary Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 3 14 4.67
47. Elias Avelino Da Silva UKS Regis Wieliczka 5 13 2.60
48. Maciej Sznajder UKS Regis Wieliczka II 4 13 3.25
49. Maksymilian Januś MUKS 1811 Unia Tarnów 6 13 2.17
50. Jakub Rej UJK Kielce 6 12 2.00
51. Aleksander Bereda KS RADWANSPORT AGH KRAKÓW 5 12 2.40
52. Mikołaj Błyszczek UKS Regis Wieliczka II 4 12 3.00
53. Adam Bodziony Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 3 12 4.00
54. Jakub Zaczyk Oknoplast SP 100 Kraków 4 11 2.75
55. Szymon Gniewek Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 3 11 3.67
56. Marcel Sowa TS Wisła Kraków 5 10 2.00
57. Maciej Kutaj KS UKS KADET Oświęcim 4 10 2.50
58. Adam Krawczyk KS UKS KADET Oświęcim 3 10 3.33
59. Antoni Wysocki KS RADWANSPORT AGH KRAKÓW 5 10 2.00
60. Tymoteusz Kowalski UKS Regis Wieliczka 5 10 2.00
61. Grzegorz Jędrzejewski UKS Marcina Gortata Kraków 3 10 3.33
62. Wiktor Cieślik Oknoplast SP 100 Kraków 4 10 2.50
63. Maksymilian Dudek KS RADWANSPORT AGH KRAKÓW 3 10 3.33
64. Leon Kamiński Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 3 10 3.33
65. Maks Asemota KS UKS KADET Oświęcim 2 10 5.00
66. Ryszard Kaczmarczyk UKS Marcina Gortata Kraków 3 9 3.00
67. Adam Palacz TS Wisła Kraków 5 9 1.80
68. Jan Bartko MKS Gorlice 2 9 4.50
69. Oliver Di Cicco Oknoplast SP 100 Kraków 2 8 4.00
70. Jakub Sinicki UKS Marcina Gortata Kraków 3 8 2.67
71. Adam Kapelko UKS Regis Wieliczka II 4 8 2.00
72. Piotr Żak Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 2 8 4.00
73. Tadeusz Hajduk UKS Regis Wieliczka 5 7 1.40
74. Patryk Lachowski Oknoplast SP 100 Kraków 4 7 1.75
75. Wojciech Krupiński KS UKS KADET Oświęcim 4 7 1.75
76. Leon Kucharski TS Wisła Kraków 5 7 1.40
77. Maksymilian Then SKF Jura Basket Zabierzów 3 7 2.33
78. Adam Golański UKS Regis Wieliczka 5 6 1.20
79. Piotr Kowacki KS UKS KADET Oświęcim 4 6 1.50
80. Karol Dubiel UJK Kielce 6 6 1.00
81. Bartosz Cheba KS RADWANSPORT AGH KRAKÓW 4 6 1.50
82. Michał Parys MUKS 1811 Unia Tarnów 4 6 1.50
83. Ksawery Łabuda MUKS 1811 Unia Tarnów 3 6 2.00
84. Patryk Bigos MUKS 1811 Unia Tarnów 4 6 1.50
85. Bartosz Chruślicki Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 3 6 2.00
86. Oskar Obrzut MKS Gorlice 4 6 1.50
87. Adam Więcław TS Wisła Kraków 5 5 1.00
88. Oskar Domagała UJK Kielce 4 5 1.25
89. Bartłomiej Krzysiek UJK Kielce 5 5 1.00
90. Dawid Parzoch UKS Marcina Gortata Kraków 2 5 2.50
91. Marcel Nowakowski UJK Kielce 5 5 1.00
92. Aleksander Markut SKF Jura Basket Zabierzów 3 5 1.67
93. Bartosz Chlebek UKS Marcina Gortata Kraków 3 5 1.67
94. Maksym Żak KS UKS KADET Oświęcim 4 4 1.00
95. Mateusz Szlachta KS UKS KADET Oświęcim 2 4 2.00
96. Tomasz Kozioł MKS Gorlice 3 4 1.33
97. Wadim Kawa TS Wisła Kraków 5 4 0.80
98. Tymon Wlach UKS Marcina Gortata Kraków 3 4 1.33
99. Maciej Orzeł UKS Marcina Gortata Kraków 3 4 1.33
100. Ignacy Leśniak UKS Regis Wieliczka II 4 4 1.00
101. Jakub Świtek MUKS 1811 Unia Tarnów 3 4 1.33
102. Jan Kańtoch KS UKS KADET Oświęcim 3 4 1.33
103. Kacper Nalepka MUKS 1811 Unia Tarnów 5 4 0.80
104. Aleksander Hajduk UKS Marcina Gortata Kraków 3 4 1.33
105. Jan Krupa UKS Regis Wieliczka II 4 4 1.00
106. Kamil Stanek UKS Regis Wieliczka II 4 4 1.00
107. Karol Podstawa Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 2 4 2.00
108. Antoni Janusz MKS Gorlice 3 4 1.33
109. Fabian Mysłakowski MKS Gorlice 4 4 1.00
110. Karol Przybyłowicz MKS Gorlice 4 4 1.00
111. Mikołaj Ziaja MKS Gorlice 4 4 1.00
112. Leon Kożuch KS UKS KADET Oświęcim 2 3 1.50
113. Wojciech Migas UKS Regis Wieliczka 5 3 0.60
114. Dominik Świętoniowski UKS Regis Wieliczka II 4 3 0.75
115. Nikodem Magiera Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 3 3 1.00
116. Filip Majcher UJK Kielce 6 2 0.33
117. Antoni Gramatyka TS Wisła Kraków 5 2 0.40
118. Michał Dziaduś UKS Marcina Gortata Kraków 3 2 0.67
119. Antoni Weyssenhoff-Kremkowski TS Wisła Kraków 3 2 0.67
120. Sebastian Kołacz SKF Jura Basket Zabierzów 3 2 0.67
121. Jakub Lichota SKF Jura Basket Zabierzów 2 2 1.00
122. Kacper Mieszaniec UKS Regis Wieliczka II 4 2 0.50
123. Antoni Lizak MKS Gorlice 4 2 0.50
124. Antoni Mikosz MKS Gorlice 2 2 1.00
125. Aleksander Szczęsny SKF Jura Basket Zabierzów 2 1 0.50
126. Jan Gabryszewski SKF Jura Basket Zabierzów 3 1 0.33
127. Filip Świątkiewicz Oknoplast SP 100 Kraków 3 0 0.00
128. Antoni Bisping TS Wisła Kraków 3 0 0.00
129. Mateusz Cieszanowski KS UKS KADET Oświęcim 3 0 0.00
130. Oliwier Zabłocki KS UKS KADET Oświęcim 4 0 0.00
131. Julian Dąbrowski UKS Regis Wieliczka 5 0 0.00
132. Karol Haftek UKS Regis Wieliczka 5 0 0.00
133. Antoni Stygar UKS Regis Wieliczka 5 0 0.00
134. Mikołaj Ćwięk Oknoplast SP 100 Kraków 3 0 0.00
135. Krzysztof Serafin UKS Regis Wieliczka II 2 0 0.00
136. Filip Wiśniowski UKS Regis Wieliczka II 3 0 0.00
137. Adam Kulka KS UKS KADET Oświęcim 2 0 0.00
138. Adam Kutaj KS UKS KADET Oświęcim 2 0 0.00
139. Hubert Mirecki MUKS 1811 Unia Tarnów 5 0 0.00
140. Jakub Hrabia SKF Jura Basket Zabierzów 2 0 0.00
141. Jakub Adamczyk SKF Jura Basket Zabierzów 3 0 0.00
142. Nikodem Wolak UKS Marcina Gortata Kraków 3 0 0.00
143. Antoni Hopkowicz UKS Regis Wieliczka II 3 0 0.00
144. Adam Szczęsny UKS Regis Wieliczka II 3 0 0.00
145. Antoni Wideł Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 2 0 0.00
146. Jakub Kowalczyk MKS Gorlice 3 0 0.00
147. Igor Łaś MKS Gorlice 2 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Gimnastycy.pl Studioant.pl UFFO