Kluby
Dokumenty
Kontakt
WZKosze
Aktualności
Zarząd
WGiD
Sędziowie
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
Ligi kobiece
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
Archiwum Lig
U-22 K
U-18 K
U-20 M
U-18 M
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
4LM
Liga juniorów starszych
Liga juniorów
Liga juniorów B
Liga kadetów
Liga kadetów B
Liga młodzików
Liga młodzików B
Liga juniorek starszych
Liga juniorek
Liga juniorek B
Liga kadetek
Liga kadetek B
Liga młodziczek
Liga młodziczek B
SEZON: 2020/2021
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
Juniorzy B U-16 M
Kadeci U-15 M
Kadeci B U-14 M
Młodzicy U-13 M
U-22 K
U-18 K
Juniorki B U-16 K
Kadetki U-15 K
Kadetki B U-14 K
Młodziczki U-13 K
4LM
Młodzicy B U-12 M
Młodziczki B U-12 K
Juniorzy starsi U-19 M
Juniorzy U-17 M
Juniorki starsze U-19 K
Juniorki U-17 K
2LK
U-11 K
Żacy U-11 M
CKNBA
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Półfinały
Faule
Faule suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
II Runda
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
O 1 miejsce
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Faule suma
Faule śr.
Faule wymuszone suma
Faule wymuszone śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Faule suma
Faule śr.
Faule wymuszone suma
Faule wymuszone śr.
1.
Mateusz Bręk
Rycerze Rydzyna
3
11
3.67
6
2.00
2.
Szymon Milczyński
Rycerze Rydzyna
3
11
3.67
9
3.00
3.
Adam Myśliwiec
UNB AZS UMCS Start Lublin
3
10
3.33
13
4.33
4.
Michał Samolak
Rycerze Rydzyna
3
9
3.00
4
1.33
5.
Bartłomiej Nycz
UNB AZS UMCS Start Lublin
3
9
3.00
3
1.00
6.
Paweł Zmarlak
AZS AGH Kraków
2
9
4.50
6
3.00
7.
Dawid Bręk
Rycerze Rydzyna
3
8
2.67
11
3.67
8.
Damian Dyrda
AZS AGH Kraków
2
8
4.00
2
1.00
9.
Mateusz Wiśniewski
UNB AZS UMCS Start Lublin
3
8
2.67
12
4.00
10.
Konrad Koziorowicz
MKKS Żak Koszalin
2
8
4.00
3
1.50
11.
Maciej Rostalski
Rycerze Rydzyna
2
7
3.50
3
1.50
12.
Szymon Jaworski
UNB AZS UMCS Start Lublin
3
7
2.33
3
1.00
13.
Bartosz Wróbel
AZS AGH Kraków
2
7
3.50
12
6.00
14.
Adam Nawrocki
Rycerze Rydzyna
3
7
2.33
2
0.67
15.
Mateusz Pryć
MKKS Żak Koszalin
2
7
3.50
10
5.00
16.
Jakub Dłoniak
MKKS Żak Koszalin
2
7
3.50
6
3.00
17.
Darrell Harris
MKKS Żak Koszalin
2
6
3.00
9
4.50
18.
Michael Gospodarek
UNB AZS UMCS Start Lublin
3
6
2.00
18
6.00
19.
Konrad Mamcarczyk
AZS AGH Kraków
2
6
3.00
7
3.50
20.
Patryk Wydra
AZS AGH Kraków
2
6
3.00
1
0.50
21.
Dawid Biegoń
AZS AGH Kraków
2
5
2.50
1
0.50
22.
Kamil Waniewski
UNB AZS UMCS Start Lublin
3
5
1.67
4
1.33
23.
Marcin Zarzeczny
MKKS Żak Koszalin
2
5
2.50
8
4.00
24.
Karol Obarek
UNB AZS UMCS Start Lublin
2
5
2.50
4
2.00
25.
Paweł Lasota
MKKS Żak Koszalin
2
4
2.00
2
1.00
26.
Krzysztof Wąsowicz
UNB AZS UMCS Start Lublin
3
4
1.33
4
1.33
27.
Kamil Chanas
Rycerze Rydzyna
3
4
1.33
18
6.00
28.
Gerard Świerczyk
Rycerze Rydzyna
2
3
1.50
2
1.00
29.
Mikołaj Smarzy
AZS AGH Kraków
2
3
1.50
9
4.50
30.
Michał Medes
AZS AGH Kraków
2
3
1.50
2
1.00
31.
Jeremiasz Domagała
Rycerze Rydzyna
3
2
0.67
0
0.00
32.
Eryk Naczlenis
MKKS Żak Koszalin
2
2
1.00
5
2.50
33.
Maciej Szewczyk
MKKS Żak Koszalin
2
2
1.00
3
1.50
34.
Michał Pieniążek
AZS AGH Kraków
2
2
1.00
1
0.50
35.
Maciej Krówczyński
Rycerze Rydzyna
2
1
0.50
0
0.00
36.
Adrian Kwaterski
MKKS Żak Koszalin
1
1
1.00
0
0.00
37.
Miłosz Matyja
AZS AGH Kraków
1
0
0.00
1
1.00
38.
Michał Szwedo
AZS AGH Kraków
2
0
0.00
0
0.00
39.
Tymoteusz Pszczoła
UNB AZS UMCS Start Lublin
3
0
0.00
1
0.33
40.
Paweł Czubak
MKKS Żak Koszalin
2
0
0.00
0
0.00
41.
Dominik Korbiel
AZS AGH Kraków
1
0
0.00
0
0.00
42.
Mateusz Bielecki
MKKS Żak Koszalin
2
0
0.00
2
1.00
Partnerzy