Kluby
Dokumenty
Kontakt
WZKosze
Aktualności
Zarząd
WGiD
Sędziowie
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
Ligi kobiece
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
Archiwum Lig
U-22 K
U-18 K
U-20 M
U-18 M
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
4LM
Liga juniorów starszych
Liga juniorów
Liga juniorów B
Liga kadetów
Liga kadetów B
Liga młodzików
Liga młodzików B
Liga juniorek starszych
Liga juniorek
Liga juniorek B
Liga kadetek
Liga kadetek B
Liga młodziczek
Liga młodziczek B
SEZON: 2018/2019
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
Juniorzy B U-16 M
Kadeci U-15 M
Kadeci B U-14 M
Młodzicy U-13 M
U-22 K
U-18 K
Juniorki B U-16 K
Kadetki U-15 K
Kadetki B U-14 K
Młodziczki U-13 K
4LM
Młodzicy B U-12 M
Młodziczki B U-12 K
Juniorzy starsi U-19 M
Juniorzy U-17 M
Juniorki starsze U-19 K
Juniorki U-17 K
2LK
U-11 K
Żacy U-11 M
CKNBA
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Play OUT
Rzuty za 3
Celne rzuty za 3 suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
Play OUT
II Runda
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
1.
Adrian Płaczek
KS Start Meble Dobrodzień
3
15
5.00
35
11.67
42.9
2.
Michał Kuboszek
Zagłębie Sosnowiec
3
8
2.67
19
6.33
42.1
3.
Maciej Rejman
PGE Turów Zgorzelec
2
7
3.50
24
12.00
29.2
4.
Kamil Wójciak
Zagłębie Sosnowiec
3
7
2.33
23
7.67
30.4
5.
Łukasz Pacocha
Profbud Legia Warszawa
2
7
3.50
24
12.00
29.2
6.
Michał Cieśla
KS Start Meble Dobrodzień
3
7
2.33
22
7.33
31.8
7.
Kacper Traczyk
Intermarche II Zielona Góra
2
7
3.50
16
8.00
43.8
8.
Michał Czekaj
KS Start Meble Dobrodzień
3
6
2.00
25
8.33
24
9.
Michał Krasuski
SMS PZKosz Władysławowo
3
6
2.00
27
9.00
22.2
10.
Przemysław Kuźkow
GLKS Nadarzyn
2
6
3.00
25
12.50
24
11.
Dawid Rasztabiga
MKS II Dąbrowa Górnicza
3
6
2.00
12
4.00
50
12.
Radosław Chorab
MKS II Dąbrowa Górnicza
3
6
2.00
13
4.33
46.2
13.
Mateusz Piska
MUKS 1811 Unia Tarnów
3
6
2.00
10
3.33
60
14.
Jacek Sulowski
MUKS 1811 Unia Tarnów
3
6
2.00
20
6.67
30
15.
Paweł Kopciński
Intermarche II Zielona Góra
2
5
2.50
11
5.50
45.5
16.
Michał Szewczyk
MUKS 1811 Unia Tarnów
3
5
1.67
10
3.33
50
17.
Hubert Bieńko
Zagłębie Sosnowiec
2
4
2.00
6
3.00
66.7
18.
Bartosz Proczek
GLKS Nadarzyn
2
4
2.00
9
4.50
44.4
19.
Michał Kucharski
Profbud Legia Warszawa
2
4
2.00
18
9.00
22.2
20.
Bartosz Chodukiewicz
MKS II Dąbrowa Górnicza
3
4
1.33
10
3.33
40
21.
Mateusz Zozuń
Trefl II Sopot
3
4
1.33
11
3.67
36.4
22.
Maksymilian Motel
Profbud Legia Warszawa
2
4
2.00
15
7.50
26.7
23.
Mateusz Knebel
PGE Turów Zgorzelec
2
3
1.50
6
3.00
50
24.
Konrad Goździkowski
GLKS Nadarzyn
2
3
1.50
14
7.00
21.4
25.
Mateusz Maziarz
MKS II Dąbrowa Górnicza
3
3
1.00
7
2.33
42.9
26.
Patryk Pułkotycki
Trefl II Sopot
2
3
1.50
7
3.50
42.9
27.
Jakub Chadaj
GLKS Nadarzyn
2
3
1.50
5
2.50
60
28.
Sebastian Konecki
GLKS Nadarzyn
2
3
1.50
7
3.50
42.9
29.
Łukasz Bąk
KS Start Meble Dobrodzień
3
3
1.00
7
2.33
42.9
30.
Kacper Mąkowski
Intermarche II Zielona Góra
1
2
2.00
6
6.00
33.3
31.
Wiktor Rajewicz
Trefl II Sopot
3
2
0.67
6
2.00
33.3
32.
Jerzy Wycisk
Zagłębie Sosnowiec
3
2
0.67
11
3.67
18.2
33.
Radosław Skubiński
SMS PZKosz Władysławowo
3
2
0.67
10
3.33
20
34.
Jakub Czyż
Zagłębie Sosnowiec
3
2
0.67
9
3.00
22.2
35.
Dominik Niemczura
MUKS 1811 Unia Tarnów
3
2
0.67
6
2.00
33.3
36.
Michał Siminski
Intermarche II Zielona Góra
2
2
1.00
4
2.00
50
37.
Grzegorz Taberski
Intermarche II Zielona Góra
2
2
1.00
7
3.50
28.6
38.
Mateusz Gazarkiewicz
Zagłębie Sosnowiec
3
2
0.67
12
4.00
16.7
39.
Maciej Rzechtalski
Intermarche II Zielona Góra
2
2
1.00
7
3.50
28.6
40.
Benjamin Didier-Urbaniak
Trefl II Sopot
3
1
0.33
7
2.33
14.3
41.
Paweł Kopycki
SMS PZKosz Władysławowo
3
1
0.33
6
2.00
16.7
42.
Patryk Ciepielewski
PGE Turów Zgorzelec
2
1
0.50
8
4.00
12.5
43.
Adam Bednarczyk
Intermarche II Zielona Góra
2
1
0.50
6
3.00
16.7
44.
Sebastian Walda
Trefl II Sopot
3
1
0.33
6
2.00
16.7
45.
Tomasz Zabłocki
PGE Turów Zgorzelec
2
1
0.50
9
4.50
11.1
46.
Kamil Sulima
Profbud Legia Warszawa
2
1
0.50
6
3.00
16.7
47.
Sebastian Stępień
MKS II Dąbrowa Górnicza
3
0
0.00
8
2.67
0
Partnerzy