Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Wojciech Rykała MKS Gorlice 18 349 19.39
2. Maksymilian Sławecki MKS Elektret Limanowa 18 343 19.06
3. Aleksander Jadaś ZKS Stal Stalowa Wola (K) 17 309 18.18
4. Paweł Siedlarz MKS Elektret Limanowa 17 295 17.35
5. Damian Tabor ZKS Stal Stalowa Wola (K) 17 288 16.94
6. Filip Rejowski MKS Skawa Wadowice 15 283 18.87
7. Adrian Warszawski Stolaro.pl Resovia Rzeszów (M), SKF Jura Basket Zabierzów 17 255 15.00
8. Jakub Rybicki UKS Regis Wieliczka 16 250 15.63
9. Mateusz Łopatkiewicz KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 18 250 13.89
10. Tomasz Nykaza UKS Regis Wieliczka 16 237 14.81
11. Wojciech Pabich MKS Skawa Wadowice 18 227 12.61
12. Mikołaj Wróbel MUKS 1811 Unia Tarnów 15 225 15.00
13. Piotr Dawiec UKS Regis Wieliczka 16 222 13.88
14. Sebastian Skrok MKS Skawa Wadowice 17 216 12.71
15. Szymon Magdziak ZKS Stal Stalowa Wola (K) 15 214 14.27
16. Konrad Tyński SKF Jura Basket Zabierzów 16 213 13.31
17. Łukasz Argasiński Stolaro.pl Resovia Rzeszów (M) 18 208 11.56
18. Piotr Kwandrans MKS Elektret Limanowa 16 206 12.88
19. Karol Kindlik Stolaro.pl Resovia Rzeszów (M) 15 206 13.73
20. Michał Walnik MUKS 1811 Unia Tarnów 17 197 11.59
21. Adrian Boduch MUKS 1811 Unia Tarnów 10 194 19.40
22. Cezary Gumiński Stolaro.pl Resovia Rzeszów (M) 13 193 14.85
23. Jakub Więckowski MUKS 1811 Unia Tarnów 16 190 11.88
24. Michał Szandurski KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 12 188 15.67
25. Paweł Tabaka SKF Jura Basket Zabierzów 18 184 10.22
26. Dawid Cepuchowicz SKF Jura Basket Zabierzów 16 183 11.44
27. Adrian Szumlański MUKS 1811 Unia Tarnów 16 181 11.31
28. Piotr Korczyński KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 14 178 12.71
29. Kamil Szostak KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 17 177 10.41
30. Piotr Kindlik MKS Elektret Limanowa 17 167 9.82
31. Piotr Kunowski MKS Skawa Wadowice 14 164 11.71
32. Mateusz Łabuda ZKS Stal Stalowa Wola (K) 17 163 9.59
33. Paweł Dobrzański Stolaro.pl Resovia Rzeszów (M) 18 162 9.00
34. Paweł Gawin KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 14 156 11.14
35. Igor Michalski MUKS 1811 Unia Tarnów 12 154 12.83
36. Sebastian Szabaciuk MUKS 1811 Unia Tarnów 14 154 11.00
37. Sebastian Gąsior MKS Gorlice 16 149 9.31
38. Bartosz Sierp MKS Skawa Wadowice 18 148 8.22
39. Wojciech Orlof MKS Gorlice 16 144 9.00
40. Jakub Łódź-Śmigielski Stolaro.pl Resovia Rzeszów (M) 13 143 11.00
41. Grzegorz Guzik MKS Gorlice 18 135 7.50
42. Piotr Słapiński SKF Jura Basket Zabierzów 18 134 7.44
43. Jakub Dyngosz UKS Regis Wieliczka 17 133 7.82
44. Grzegorz Idziak TS Wisła II Kraków 11 133 12.09
45. Maciej Cichoń TS Wisła II Kraków 9 132 14.67
46. Grzegorz Lipiński Stolaro.pl Resovia Rzeszów (M) 18 127 7.06
47. Bartłomiej Knap SKF Jura Basket Zabierzów 18 124 6.89
48. Bartosz Kozioł UKS Regis Wieliczka 18 119 6.61
49. Mateusz Mularczyk KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 12 116 9.67
50. Oliwier Bona KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 18 114 6.33
51. Aleksander Lipiec SKF Jura Basket Zabierzów 12 112 9.33
52. Kacper Sowa Stolaro.pl Resovia Rzeszów (M) 17 106 6.24
53. Sebastian Frączek MKS Elektret Limanowa 17 102 6.00
54. Wojciech Jamróz MKS Skawa Wadowice 15 101 6.73
55. Patryk Sztandarski TS Wisła II Kraków 14 101 7.21
56. Jakub Misiąg Stolaro.pl Resovia Rzeszów (M) 15 100 6.67
57. Jakub Król SKF Jura Basket Zabierzów 13 93 7.15
58. Paweł Meus TS Wisła II Kraków 14 92 6.57
59. Jakub Janik MKS Gorlice 16 86 5.38
60. Michał Godawski SKF Jura Basket Zabierzów 11 80 7.27
61. Maciej Pietras ZKS Stal Stalowa Wola (K) 10 79 7.90
62. Marcin Bankowicz UKS Regis Wieliczka 16 79 4.94
63. Jacek Buczek ZKS Stal Stalowa Wola (K) 17 78 4.59
64. Miłosz Stypiński KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 12 74 6.17
65. Jakub Latosiński SKF Jura Basket Zabierzów 17 72 4.24
66. Mikołaj Nadczuk TS Wisła II Kraków 14 72 5.14
67. Tomasz Olczyk MKS Elektret Limanowa 11 71 6.45
68. Jakub Bednarz ZKS Stal Stalowa Wola (K) 12 70 5.83
69. Artemii Volkov Stolaro.pl Resovia Rzeszów (M) 10 70 7.00
70. Igor Rokosz ZKS Stal Stalowa Wola (K) 12 68 5.67
71. Sebastian Dynda KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 13 65 5.00
72. Filip Janas TS Wisła II Kraków 13 64 4.92
73. Dawid Sikora MKS Skawa Wadowice 16 64 4.00
74. Jakub Jochymek MKS Skawa Wadowice 10 62 6.20
75. Cezary Wilk TS Wisła II Kraków 15 62 4.13
76. Jakub Owsiak SKF Jura Basket Zabierzów 12 61 5.08
77. Kacper Smagur UKS Regis Wieliczka 17 60 3.53
78. Maciej Flisiak UKS Regis Wieliczka 14 60 4.29
79. Dawid Kijowski Stolaro.pl Resovia Rzeszów (M) 12 54 4.50
80. Konrad Tąta MKS Elektret Limanowa 15 50 3.33
81. Jakub Kasiński MKS Elektret Limanowa 12 46 3.83
82. Mateusz Baziak MUKS 1811 Unia Tarnów 10 45 4.50
83. Jakub Krupa Stolaro.pl Resovia Rzeszów (M) 12 44 3.67
84. Maciej Dybała UKS Regis Wieliczka 16 43 2.69
85. Artur Fejklowicz MKS Gorlice 18 40 2.22
86. Wojciech Świerkosz MKS Skawa Wadowice 14 38 2.71
87. Dawid Turosz ZKS Stal Stalowa Wola (K) 11 38 3.45
88. Jarosław Opiela MKS Gorlice 17 36 2.12
89. Jan Kawa MKS Gorlice 10 36 3.60
90. Piotr Wojciechowski KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 18 34 1.89
91. Jakub Ćwierz UKS Regis Wieliczka 13 27 2.08
92. Filip Pitra TS Wisła II Kraków 12 26 2.17
93. Filip Beck ZKS Stal Stalowa Wola (K) 9 25 2.78
94. Jacek Wojtanowicz ZKS Stal Stalowa Wola (K) 9 24 2.67
95. Paweł Puszkarek KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 10 24 2.40
96. Alan Bulec ZKS Stal Stalowa Wola (K) 9 22 2.44
97. Michał Świgoń TS Wisła II Kraków 13 21 1.62
98. Krzysztof Warchoł Stolaro.pl Resovia Rzeszów (M) 9 20 2.22
99. Adrian Gajek MKS Gorlice 9 20 2.22
100. Michał Guzik MKS Gorlice 15 17 1.13
101. Mateusz Żuławski KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 12 17 1.42
102. Mikołaj Liszka MKS Elektret Limanowa 10 16 1.60
103. Jakub Leszega MKS Gorlice 9 12 1.33
104. Szymon Skrzypek MUKS 1811 Unia Tarnów 15 9 0.60
105. Krzysztof Szary MKS Elektret Limanowa 10 8 0.80
106. Łukasz Garbacz MKS Elektret Limanowa 9 8 0.89
107. Adrian Sporysz UKS Regis Wieliczka 13 6 0.46
108. Kacper Tylek UKS Regis Wieliczka 10 2 0.20
109. Nikodem Badełek MUKS 1811 Unia Tarnów 9 2 0.22

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Gimnastycy.pl Studioant.pl UFFO