Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Dawid Biegoń KS Korona AGH Kraków 8 161 20.13
2. Konrad Bryja Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 7 123 17.57
3. Kamil Szostak KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 7 120 17.14
4. Miłosz Matyja KS Korona AGH Kraków 7 117 16.71
5. Michał Szandurski KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 5 115 23.00
6. Mateusz Mularczyk KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 7 112 16.00
7. Mateusz Orłowski KS Korona AGH Kraków 5 106 21.20
8. Maciej Cichoń TS Wisła Kraków, TS Wisła II Kraków 7 106 15.14
9. Szymon Frojdenfal Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 6 105 17.50
10. Filip Janas TS Wisła II Kraków 8 104 13.00
11. Bartosz Leśniak KS Korona AGH Kraków 5 93 18.60
12. Franciszek Usydus KS Korona AGH Kraków 8 92 11.50
13. Marcel Hościłowicz KS Korona AGH Kraków 6 80 13.33
14. Piotr Korczyński KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków , KS Korona AGH Kraków 6 79 13.17
15. Sebastian Dynda KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 6 77 12.83
16. Grzegorz Idziak TS Wisła Kraków, TS Wisła II Kraków 5 74 14.80
17. Paweł Gawin KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 6 72 12.00
18. Wiktor Bielański TS Wisła Kraków, TS Wisła II Kraków 8 67 8.38
19. Bartosz Czop Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 5 62 12.40
20. Rafał Miotła TS Wisła Kraków, TS Wisła II Kraków 7 61 8.71
21. Eryk Noszczyński KS Korona AGH Kraków 8 61 7.63
22. Filip Pitra TS Wisła Kraków, TS Wisła II Kraków 8 58 7.25
23. Paweł Meus TS Wisła Kraków, TS Wisła II Kraków 8 55 6.88
24. Jakub Robert Ruchała Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 6 53 8.83
25. Adrian Boduch KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 7 50 7.14
26. Hubert Kołtun KS Korona AGH Kraków 5 48 9.60
27. Igor Krzystek TS Wisła Kraków, TS Wisła II Kraków 6 48 8.00
28. Mikołaj Nadczuk TS Wisła Kraków 7 46 6.57
29. Łukasz Łaski KS Korona AGH Kraków 6 44 7.33
30. Mateusz Kękuś KS Korona AGH Kraków 6 44 7.33
31. Adam Jankowski TS Wisła Kraków, TS Wisła II Kraków 6 41 6.83
32. Cezary Wilk TS Wisła Kraków, TS Wisła II Kraków 8 38 4.75
33. Konrad Faryj TS Wisła Kraków, TS Wisła II Kraków 6 36 6.00
34. Karol Krzeczek TS Wisła II Kraków 4 35 8.75
35. Bartosz Sommer Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 7 32 4.57
36. Kacper Rutkowski KS Korona AGH Kraków 5 32 6.40
37. Michał Walnik KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 7 31 4.43
38. Maciej Lelito Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 5 31 6.20
39. Jakub Pyciński TS Wisła II Kraków 5 31 6.20
40. Kuba Pitra TS Wisła Kraków, TS Wisła II Kraków 8 28 3.50
41. Łukasz Kowalczyk KS Korona AGH Kraków 6 27 4.50
42. Jan Klocek TS Wisła Kraków, TS Wisła II Kraków 4 25 6.25
43. Mateusz Żuławski KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 6 21 3.50
44. Michał Golański TS Wisła Kraków, TS Wisła II Kraków 8 20 2.50
45. Daniel Nowak TS Wisła Kraków 5 18 3.60
46. Bohdan Volskyi TS Wisła Kraków, TS Wisła II Kraków 8 17 2.13
47. Mateusz Dziedzic Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 5 16 3.20
48. Piotr Wojciechowski KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 7 14 2.00
49. Michał Świgoń TS Wisła Kraków 7 13 1.86
50. Maciej Polak TS Wisła II Kraków 8 11 1.38
51. Jakub Ruchała Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 6 10 1.67
52. Jonasz Łukaszczyk Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 6 10 1.67
53. Tymon Stecki TS Wisła Kraków, TS Wisła II Kraków 6 8 1.33
54. Mateusz Ruchała Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 6 7 1.17
55. Filip Kowal TS Wisła II Kraków 6 7 1.17
56. Franciszek Rychlak TS Wisła II Kraków 4 2 0.50
57. Jakub Stasz TS Wisła II Kraków 8 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Gimnastycy.pl Studioant.pl UFFO