Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Bartłomiej Kręcina UKS Regis Wieliczka 2 51 25.50
2. Mateusz Błasiak KS UKS KADET OŚWIĘCIM 1 47 47.00
3. Miłosz Zborowski Oknoplast SP 100 Kraków 2 43 21.50
4. Oskar Jania UKS Regis Wieliczka 2 42 21.00
5. Filip Jędrzejczak AZS UJK Kielce 3 39 13.00
6. Krzysztof Cięszki TS Wisła Kraków 3 37 12.33
7. Bartosz Wdowiak UKS Regis Wieliczka 2 35 17.50
8. Szymon Dziedzic UKS Regis Wieliczka 2 34 17.00
9. Julian Szlapa Radwansport-Korona 1919 Kraków 3 30 10.00
10. Bartłomiej Nowak Oknoplast SP 100 Kraków 2 26 13.00
11. Daniel Paluch AZS UJK Kielce 3 26 8.67
12. Gustaw Hildebrand Radwansport-Korona 1919 Kraków 2 25 12.50
13. Adam Samiec Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" 3 24 8.00
14. Jeremi Dziedzic KS UKS KADET OŚWIĘCIM 1 24 24.00
15. Oskar Gil UKS Gortat Kraków 2 24 12.00
16. Gabriel Stec UKS Regis Wieliczka II 2 23 11.50
17. Marcel Sowa TS Wisła Kraków 3 22 7.33
18. Kacper Nowacki TS Wisła Kraków 3 22 7.33
19. Marek Biel Radwansport-Korona 1919 Kraków 3 22 7.33
20. Antoni Bisping TS Wisła Kraków 3 20 6.67
21. Maximilian Fronc TS Wisła Kraków 3 20 6.67
22. Paweł Adamus KS UKS KADET OŚWIĘCIM 1 20 20.00
23. Adrian Paluch UKS Gortat Kraków 2 20 10.00
24. Wiktor Słowiński UKS Regis Wieliczka II 2 20 10.00
25. Artur Stupnicki Radwansport-Korona 1919 Kraków 3 18 6.00
26. Tymoteusz Burnatowski UKS Regis Wieliczka 2 18 9.00
27. Michał Knutel UKS Regis Wieliczka 2 18 9.00
28. Maksymilian Łobocki UKS Regis Wieliczka 2 18 6.00
29. Aleksander Sitko UKS Regis Wieliczka II 2 18 9.00
30. Jan Wiśniewski UKS Regis Wieliczka II 2 18 9.00
31. Wojciech Wścisło Oknoplast SP 100 Kraków 2 17 8.50
32. Karol Ratusznik Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" 3 17 5.67
33. Leon Hankus UKS Regis Wieliczka 2 16 8.00
34. Mateusz Wilk MUKS 1811 Unia Tarnów 2 16 8.00
35. Eryk Michalski MUKS 1811 Unia Tarnów 2 15 7.50
36. Gabriel Bugaj Oknoplast SP 100 Kraków 2 15 7.50
37. Antoni Tomalski MKS Gorlice 1 15 15.00
38. Filip Siedlik MUKS 1811 Unia Tarnów 2 14 7.00
39. Dawid Siemiński Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" 3 14 4.67
40. Piotr Sikora UKS Gortat Kraków 2 14 7.00
41. Krystian Siedlik MUKS 1811 Unia Tarnów 2 13 6.50
42. Tadeusz Hajduk UKS Regis Wieliczka 2 12 6.00
43. Iwo Bujak AZS UJK Kielce 3 12 4.00
44. Mikołaj Tokarczyk Oknoplast SP 100 Kraków 2 12 6.00
45. Brajan Bednarczyk KS UKS KADET OŚWIĘCIM 1 12 12.00
46. Wiktor Karbowniak AZS UJK Kielce 2 12 6.00
47. Tymoteusz Kowalski UKS Regis Wieliczka II 2 12 6.00
48. Adam Golański UKS Regis Wieliczka 2 11 5.50
49. Bartosz Belzyt Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" 3 11 3.67
50. Dawid Nowak Radwansport-Korona 1919 Kraków 2 11 5.50
51. Elias Avelino Da Silva TS Wisła Kraków 3 11 3.67
52. Maciej Kowalczyk TS Wisła Kraków 2 10 5.00
53. Jakub Wieczorek Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" 3 10 3.33
54. Szymon Jasieniak KS UKS KADET OŚWIĘCIM 1 10 10.00
55. Gustav Pawlik KS UKS KADET OŚWIĘCIM 1 10 10.00
56. Stanisław Górnikowski TS Wisła Kraków 2 10 5.00
57. Jakub Rej AZS UJK Kielce 3 10 3.33
58. Konrad Malski Oknoplast SP 37 Kraków 2 10 5.00
59. Oskar Sroka MUKS 1811 Unia Tarnów 2 10 5.00
60. Błażej Juda Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" 3 9 3.00
61. Filip Olejarz Oknoplast SP 100 Kraków 2 8 4.00
62. Leon Kopka TS Wisła Kraków 3 8 2.67
63. Oskar Kot UKS Gortat Kraków 2 8 4.00
64. Franciszek Macuga UKS Gortat Kraków 1 8 8.00
65. Dominik Piotruk Radwansport-Korona 1919 Kraków 2 8 4.00
66. Karol Dubiel AZS UJK Kielce 2 7 3.50
67. Karol Haftek UKS Regis Wieliczka II 2 7 3.50
68. Piotr Łącała UKS Regis Wieliczka II 1 7 7.00
69. Michał Dudziewicz TS Wisła Kraków 2 6 3.00
70. Igor Kosowski MUKS 1811 Unia Tarnów 2 6 3.00
71. Adam Tokarz UKS Gortat Kraków 2 6 3.00
72. Adam Marcinkowski KS UKS KADET OŚWIĘCIM 1 6 6.00
73. Mikołaj Sekrecki AZS UJK Kielce 2 6 3.00
74. Igor Wąź Radwansport-Korona 1919 Kraków 2 6 3.00
75. Dawid Król Oknoplast SP 100 Kraków 1 5 5.00
76. Mateusz Szalacha UKS Regis Wieliczka 2 5 2.50
77. Zbigniew Gołuch AZS UJK Kielce 2 5 2.50
78. Antoni Sołtysik KS Cracovia 1906 Kraków 2 5 2.50
79. Franciszek Bartosik Oknoplast SP 100 Kraków 2 4 2.00
80. Klemens Kluczewski UKS Gortat Kraków 2 4 2.00
81. Michał Krawczyk KS UKS KADET OŚWIĘCIM 1 4 4.00
82. Bartłomiej Suszczyk Oknoplast SP 37 Kraków 2 4 2.00
83. Leon Bialikiewicz UKS Gortat Kraków 2 4 2.00
84. Adam Wojciechowski Radwansport-Korona 1919 Kraków 2 4 2.00
85. Antoni Wysocki Radwansport-Korona 1919 Kraków 2 4 2.00
86. Antoni Stygar UKS Regis Wieliczka II 2 4 2.00
87. Karol Musiał MKS Gorlice 1 4 4.00
88. Michał Myśliwy MKS Gorlice 1 4 4.00
89. Kamil Bielak MUKS 1811 Unia Tarnów 2 4 2.00
90. Hubert Sorokiewicz MUKS 1811 Unia Tarnów 1 4 4.00
91. Jakub Sinicki UKS Gortat Kraków 2 3 1.50
92. Antoni Zieliński AZS UJK Kielce 2 3 1.50
93. Mikołaj Szeląg Oknoplast SP 100 Kraków 1 2 2.00
94. Kuba Zaczyk Oknoplast SP 100 Kraków 1 2 2.00
95. Alan Głowacki Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" 3 2 0.67
96. Bartosz Janicki Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" 2 2 1.00
97. Filip Skiba Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" 2 2 1.00
98. Adam Więcław TS Wisła Kraków 2 2 1.00
99. Adam Szwec MUKS 1811 Unia Tarnów 2 2 1.00
100. Bruno Maj Oknoplast SP 37 Kraków 2 2 1.00
101. Santiago Pawłowski Oknoplast SP 37 Kraków 2 2 1.00
102. Wiktor Kaczmarczyk UKS Gortat Kraków 1 2 2.00
103. Wojciech Jakubowicz UKS Gortat Kraków 1 2 2.00
104. Wojciech Migas UKS Regis Wieliczka 1 2 2.00
105. Flavio Casula AZS UJK Kielce 2 2 1.00
106. Filip Majcher AZS UJK Kielce 2 2 1.00
107. Gabriel Budyn Oknoplast SP 100 Kraków 2 2 1.00
108. Julian Dąbrowski UKS Regis Wieliczka II 2 2 1.00
109. Miłosz Gawinowicz UKS Regis Wieliczka II 1 2 2.00
110. Antoni Piotrowicz UKS Regis Wieliczka II 1 2 2.00
111. Bartosz Batory MKS Gorlice 1 2 2.00
112. Wojciech Mosoń MKS Gorlice 1 2 2.00
113. Milan Pasek MUKS 1811 Unia Tarnów 2 2 1.00
114. Leon Kucharski KS Cracovia 1906 Kraków 2 2 1.00
115. Maciej Muszyński KS Cracovia 1906 Kraków 1 2 2.00
116. Aleksander Stępień KS Cracovia 1906 Kraków 1 2 2.00
117. Jakub Krawczykowski Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" 3 1 0.33
118. Oleksii Ivaniuk Oknoplast SP 100 Kraków 1 1 1.00
119. Patryk Lachowski Oknoplast SP 100 Kraków 1 0 0.00
120. Alan Nosek Oknoplast SP 100 Kraków 1 0 0.00
121. Igor Dziedzic Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" 3 0 0.00
122. Kacper Sojka Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" 2 0 0.00
123. Filip Skrzyniarz MUKS 1811 Unia Tarnów 1 0 0.00
124. Łukasz Czekaj KS UKS KADET OŚWIĘCIM 1 0 0.00
125. Wiktor Lewandowski KS UKS KADET OŚWIĘCIM 1 0 0.00
126. Jakub Broda Oknoplast SP 37 Kraków 2 0 0.00
127. Oliver Di Cicco Oknoplast SP 37 Kraków 2 0 0.00
128. Antoni Kuźmiński Oknoplast SP 37 Kraków 2 0 0.00
129. Mateusz Lenda Oknoplast SP 37 Kraków 2 0 0.00
130. Adam Majkowski Oknoplast SP 37 Kraków 1 0 0.00
131. Maksymilian Scherautz Oknoplast SP 37 Kraków 2 0 0.00
132. Zbigniew Walawski Oknoplast SP 37 Kraków 2 0 0.00
133. Nataniel Wilk Oknoplast SP 37 Kraków 2 0 0.00
134. Antoni Ganew UKS Gortat Kraków 1 0 0.00
135. Maksymilian Urbanik UKS Gortat Kraków 2 0 0.00
136. Mikołaj Spisak KS UKS KADET OŚWIĘCIM 1 0 0.00
137. Leon Chrobot AZS UJK Kielce 2 0 0.00
138. Oskar Domagała AZS UJK Kielce 2 0 0.00
139. Miłosz Wątor Oknoplast SP 100 Kraków 2 0 0.00
140. Aleksander Rychlicki Radwansport-Korona 1919 Kraków 2 0 0.00
141. Dominik Świętoniowski UKS Regis Wieliczka II 2 0 0.00
142. Wiktor Wojtal UKS Regis Wieliczka II 1 0 0.00
143. Maksymilian Banaś TS Wisła Kraków 3 0 0.00
144. Szymon Bochenek MKS Gorlice 1 0 0.00
145. Jakub Gruszkowski MKS Gorlice 1 0 0.00
146. Tomasz Kozioł MKS Gorlice 1 0 0.00
147. Wojciech Labut MKS Gorlice 1 0 0.00
148. Antoni Liszka MKS Gorlice 1 0 0.00
149. Maksymilian Łaś MKS Gorlice 1 0 0.00
150. Mikołaj Wszołek MKS Gorlice 1 0 0.00
151. Tymon Brzeski MUKS 1811 Unia Tarnów 1 0 0.00
152. Ksawery Bugański MUKS 1811 Unia Tarnów 1 0 0.00
153. Tymoteusz Gondek MUKS 1811 Unia Tarnów 1 0 0.00
154. Jan Szydłowski MUKS 1811 Unia Tarnów 1 0 0.00
155. Kacper Augustyn KS Cracovia 1906 Kraków 1 0 0.00
156. Michał Czajowski KS Cracovia 1906 Kraków 1 0 0.00
157. Leon Jachimek KS Cracovia 1906 Kraków 1 0 0.00
158. Leon Półtorak KS Cracovia 1906 Kraków 2 0 0.00
159. Michał Rudek KS Cracovia 1906 Kraków 2 0 0.00
160. Michał Rutkowski KS Cracovia 1906 Kraków 2 0 0.00
161. Adam Zientek KS Cracovia 1906 Kraków 2 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Gimnastycy.pl Studioant.pl UFFO