Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Eryk Banzet Radwansport-Korona Kraków 5 98 19.60
2. Aleksander Skoczylas Radwansport-Korona Kraków 5 79 15.80
3. Jan Cichowlas TS Wisła Kraków 5 68 13.60
4. Jan Olczyk MKS MOS PL Limanowa 5 66 13.20
5. Franciszek Kordas Radwansport-Korona Kraków 5 56 11.20
6. Witold Michnik Radwansport-Korona Kraków 5 52 10.40
7. Michał Ryńca Oknoplast SP 100 Kraków 5 47 9.40
8. Bartłomiej Kręcina UKS Regis Wieliczka 4 44 11.00
9. Oskar Piechówka MKS MOS PL Limanowa 5 43 8.60
10. Jan Biernat MKS MOS PL Limanowa 5 42 8.40
11. Krystian Golonka MKS MOS PL Limanowa 5 39 7.80
12. Jacek Kasprzyk Radwansport-Korona Kraków 5 38 7.60
13. Oskar Jania UKS Regis Wieliczka 4 37 9.25
14. Bartłomiej Nowak Oknoplast SP 100 Kraków 3 34 11.33
15. Maciej Mączka Radwansport-Korona Kraków 5 34 6.80
16. Jan Fiejdasz TS Wisła Kraków 3 33 11.00
17. Bartosz Wdowiak UKS Regis Wieliczka 4 31 7.75
18. Dominik Czamara MKS MOS PL Limanowa 5 31 6.20
19. Nikodem Tąta MKS MOS PL Limanowa 5 30 6.00
20. Hubert Orzeł MKS MOS PL Limanowa 5 30 6.00
21. Jan Penczek Radwansport-Korona Kraków 5 30 6.00
22. Miłosz Zborowski Oknoplast SP 100 Kraków 4 29 7.25
23. Jakub Frączek MKS MOS PL Limanowa 5 29 5.80
24. Wojciech Hetman MUKS 1811 Unia Tarnów 2 26 13.00
25. Tomasz Kołaczkowski UKS Regis Wieliczka 2 25 12.50
26. Adam Samiec Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy Strzelec 4 23 5.75
27. Jan Namysło Oknoplast SP 100 Kraków 5 22 4.40
28. Maciej Kawa Oknoplast SP 100 Kraków 5 20 4.00
29. Aleksander Dymacz UKS Regis Wieliczka 4 20 5.00
30. Szymon Wolski Radwansport-Korona Kraków 3 20 6.67
31. Leona Hankus UKS Regis Wieliczka 4 14 3.50
32. Igor Szewczyk MKS MOS PL Limanowa 4 14 3.50
33. Tymon Szczepaniec TS Wisła Kraków 5 14 2.80
34. Szymon Dziedzic UKS Regis Wieliczka 4 14 3.50
35. Szymon Ważny Oknoplast SP 100 Kraków 3 13 4.33
36. Wojciech Znamirowski MUKS 1811 Unia Tarnów 2 13 6.50
37. Marcel Wilk Radwansport-Korona Kraków 5 13 2.60
38. Mateusz Bystrzycki Radwansport-Korona Kraków 3 12 4.00
39. Ksawery Smagłowski MUKS 1811 Unia Tarnów 2 12 6.00
40. Szymon Jacykiewicz TS Wisła Kraków 5 10 2.00
41. Karol Strug MKS MOS PL Limanowa 5 10 2.00
42. Felix Rey TS Wisła Kraków 5 10 2.00
43. Szymon Dębski UKS Regis Wieliczka 4 9 2.25
44. Artur Stupnicki Radwansport-Korona Kraków 4 9 2.25
45. Filip Olejarz Oknoplast SP 100 Kraków 5 9 1.80
46. Jan Nowak Radwansport-Korona Kraków 3 9 3.00
47. Jan Jańczy MKS MOS PL Limanowa 4 8 2.00
48. Szymon Kwaśniak Oknoplast SP 100 Kraków 4 8 2.00
49. Szymon Chajdecki Oknoplast SP 100 Kraków 5 8 1.60
50. Tomasz Chudzio MKS MOS PL Limanowa 3 8 2.67
51. Błażej Iwan MKS MOS PL Limanowa 3 8 2.67
52. Tadeusz Hajduk UKS Regis Wieliczka 3 7 2.33
53. Bartosz Belzyt Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy Strzelec 4 7 1.75
54. Dawid Siemiński Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy Strzelec 4 7 1.75
55. Maciej Tyka MUKS 1811 Unia Tarnów 2 6 3.00
56. Filip Siedlik MUKS 1811 Unia Tarnów 2 6 3.00
57. Marcel Sowa TS Wisła Kraków 5 6 1.20
58. Antoni Bisping TS Wisła Kraków 3 6 2.00
59. Kamil Skrzyniarz Radwansport-Korona Kraków 5 5 1.00
60. Jakub Krawczykowski Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy Strzelec 4 5 1.25
61. Adam Golański UKS Regis Wieliczka 4 4 1.00
62. Szymon Grzyb MUKS 1811 Unia Tarnów 2 4 2.00
63. Maciej Dumański UKS Regis Wieliczka 2 4 2.00
64. Karol Bienias Oknoplast SP 100 Kraków 5 4 0.80
65. Karol Ratusznik Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy Strzelec 4 4 1.00
66. Michał Kobylas TS Wisła Kraków 5 3 0.60
67. Bartosz Konik UKS Regis Wieliczka 2 3 1.50
68. Jakub Wieczorek Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy Strzelec 4 3 0.75
69. Igor Dziedzic Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy Strzelec 3 3 1.00
70. Elias Avelino Da Silva TS Wisła Kraków 3 2 0.67
71. Eryk Michalski MUKS 1811 Unia Tarnów 2 2 1.00
72. Ksawier Kozłowski MUKS 1811 Unia Tarnów 2 2 1.00
73. Hubert Stadnicki MUKS 1811 Unia Tarnów 2 2 1.00
74. Patryk Lachowski Oknoplast SP 100 Kraków 4 2 0.50
75. Michał Dudziewicz TS Wisła Kraków 5 2 0.40
76. Dawid Nowak TS Wisła Kraków 3 2 0.67
77. Filip Solak MUKS 1811 Unia Tarnów 2 2 1.00
78. Filip Skiba Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy Strzelec 4 2 0.50
79. Alan Głowacki Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy Strzelec 4 1 0.25
80. Wiktor Rogoziński UKS Regis Wieliczka 4 0 0.00
81. Marcel Kaczmarczyk UKS Regis Wieliczka 2 0 0.00
82. Franciszek Mrzygłód UKS Regis Wieliczka 2 0 0.00
83. Bartosz Janicki Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy Strzelec 4 0 0.00
84. Błażej Juda Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy Strzelec 2 0 0.00
85. Wojciech Parchatko Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy Strzelec 3 0 0.00
86. Kacper Sojka Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy Strzelec 4 0 0.00
87. Hubert Firmunga MUKS 1811 Unia Tarnów 2 0 0.00
88. Krzysztof Ciężki TS Wisła Kraków 4 0 0.00
89. Adam Więcław TS Wisła Kraków 5 0 0.00
90. Dawid Bryg MUKS 1811 Unia Tarnów 2 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Gimnastycy.pl Studioant.pl UFFO