Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Mateusz Zgrajek KS UKS Kadet Oświęcim 16 500 31.25
2. Kamil Binkiewicz TS Wisła Kraków 15 395 26.33
3. Piotr Łosiak AZS UJK Kielce 14 392 28.00
4. Szymon Wiszniewski KS Korona 1919 Oknoplast Kraków 16 385 24.06
5. Kacper Maziarz MUKS 1811 Unia Tarnów 16 377 23.56
6. Antoni Ponisz UKS Regis Wieliczka 15 323 21.53
7. Krzysztof Porwit KS UKS Kadet Oświęcim 16 297 18.56
8. Karol Wantuch KS Korona 1919 Oknoplast Kraków 12 279 23.25
9. Mateusz Ciętak UKS Regis Wieliczka 15 271 18.07
10. Sebastian Kania AZS UJK Kielce 15 262 17.47
11. Hubert Bartkowski MUKS 1811 Unia Tarnów 15 249 16.60
12. Antoni Pisarski UKS Regis Wieliczka 15 230 15.33
13. Dominik Huber KS UKS Kadet Oświęcim 16 207 12.94
14. Mikołaj Polek KS Korona 1919 Oknoplast Kraków 16 203 12.69
15. Hubert Meers TS Wisła Kraków 13 202 15.54
16. Jeremi Wokurka MKS Gorlice 16 196 12.25
17. Mikołaj Kawalec KS Korona 1919 Oknoplast Kraków 16 193 12.06
18. Eryk Grybel MKS Gorlice 11 189 17.18
19. Szymon Boczoń MKS Gorlice 16 184 11.50
20. Hubert Przydatek KS Korona II Kraków, KS Korona 1919 Oknoplast Kraków 14 172 12.29
21. Kacper Kogut Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 14 166 11.86
22. Sebastian Wardziukiewicz KS Korona II Kraków, KS Korona 1919 Oknoplast Kraków 15 162 10.80
23. Szymon Skowron MUKS 1811 Unia Tarnów 12 158 13.17
24. Szymon Hajdo MUKS 1811 Unia Tarnów 16 151 9.44
25. Jakub Bącela TS Wisła Kraków 13 148 11.38
26. Leon Czopik KS Korona II Kraków, KS Korona 1919 Oknoplast Kraków 11 148 13.45
27. Michał Zygmunt Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 14 147 10.50
28. Arkadiusz Lenartowicz AZS UJK Kielce 13 147 11.31
29. Jakub Kocan MUKS 1811 Unia Tarnów 16 138 8.63
30. Antoni Tokarczyk Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 15 128 8.53
31. Jakub Leski KS Korona II Kraków, KS Korona 1919 Oknoplast Kraków 13 126 9.69
32. Oskar Tomasik MUKS 1811 Unia Tarnów 12 125 10.42
33. Łukasz Lisowski AZS UJK Kielce 15 116 7.73
34. Jan Jarosz KS UKS Kadet Oświęcim 15 111 7.40
35. Sebastian Sokól TS Wisła Kraków 12 109 9.08
36. Piotr Dura MUKS 1811 Unia Tarnów 15 103 6.87
37. Dominik Kubiela Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 15 100 6.67
38. Łukasz Kościsz Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 16 97 6.06
39. Adam Nowakowski MUKS 1811 Unia Tarnów 14 96 6.86
40. Aleksander Nowak UKS Regis Wieliczka, KS Korona II Kraków, KS Korona 1919 Oknoplast Kraków 12 95 7.92
41. Szymon Bednarz UKS Regis Wieliczka 13 93 7.15
42. Mykhaylo Tytar KS Korona II Kraków, KS Korona 1919 Oknoplast Kraków 12 90 7.50
43. Rodion Plekhanov MUKS 1811 Unia Tarnów 11 88 8.00
44. Ignacy Wójcik TS Wisła Kraków 16 85 5.31
45. Igor Miler KS UKS Kadet Oświęcim 12 79 6.58
46. Sławomir Szczerkowski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 16 77 4.81
47. Alex Karwacki AZS UJK Kielce 13 77 5.92
48. Jakub Operacz KS Korona 1919 Oknoplast Kraków 11 77 7.00
49. Bartłomiej Osikowicz MKS Gorlice 12 73 6.08
50. Jakub Krzemiński AZS UJK Kielce 15 72 4.80
51. Kacper Pabijan KS Korona 1919 Oknoplast Kraków 15 71 4.73
52. Wojciech Kołaczkowski UKS Regis Wieliczka 16 71 4.44
53. Artur Janik KS UKS Kadet Oświęcim 15 70 4.67
54. Jan Kordas KS Korona II Kraków, KS Korona 1919 Oknoplast Kraków 13 67 5.15
55. Hubert Kasperski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 12 61 5.08
56. Konrad Łaś MKS Gorlice 13 59 4.54
57. Franciszek Mosur UKS Regis Wieliczka 15 59 3.93
58. Mateusz Skrzek KS Korona II Kraków, KS Korona 1919 Oknoplast Kraków 14 57 4.07
59. Eryk Banzet KS Korona II Kraków, KS Korona 1919 Oknoplast Kraków 12 56 4.67
60. Miłosz Oleksy MKS Gorlice 13 55 4.23
61. Maciej Pazera AZS UJK Kielce 13 54 4.15
62. Konrad Michalik Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 10 54 4.91
63. Stanisław Boduch MUKS 1811 Unia Tarnów 14 53 3.79
64. Erwin Przybylski MKS Gorlice 14 51 3.64
65. Maciej Marzec KS Korona 1919 Oknoplast Kraków 12 50 4.17
66. Oskar Radomski MKS Gorlice 15 50 3.33
67. Jan Mrozek MKS Gorlice 15 48 3.20
68. Patryk Pilch MKS Gorlice 12 47 3.92
69. Piotr Gurdek KS UKS Kadet Oświęcim 12 43 3.58
70. Stanisław Sobota AZS UJK Kielce 15 43 2.87
71. Maciej Bulski AZS UJK Kielce 15 42 2.80
72. Stanisław Smoleński KS Korona II Kraków, KS Korona 1919 Oknoplast Kraków 13 41 3.15
73. Wiktor Cetnarski KS UKS Kadet Oświęcim 11 39 3.55
74. Szymon Nowak AZS UJK Kielce 13 36 2.77
75. Wojciech Zachara TS Wisła Kraków 14 35 2.50
76. Bartłomiej Michalik Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 11 31 2.82
77. Marcel Czarnecki KS Korona II Kraków, KS Korona 1919 Oknoplast Kraków 14 30 2.14
78. Krystian Bzdyl UKS Regis Wieliczka 14 28 2.00
79. Bartosz Stępski UKS Regis Wieliczka 13 27 2.08
80. Antoni Firek KS Korona II Kraków, KS Korona 1919 Oknoplast Kraków 8 25 3.13
81. Iwo Bednarski UKS Regis Wieliczka 9 23 2.56
82. Jarosław Pasek MUKS 1811 Unia Tarnów 8 22 2.75
83. Mateusz Gawroński KS UKS Kadet Oświęcim 14 22 1.57
84. Wojciech Foltak MUKS 1811 Unia Tarnów 12 22 1.83
85. Bartosz Podgórski TS Wisła Kraków 11 20 1.82
86. Julian Smulski KS Korona II Kraków 11 19 1.73
87. Igor Kubuś AZS UJK Kielce 12 18 1.50
88. Jakub Ciapała UKS Regis Wieliczka 11 18 1.64
89. Ignacy Ekiert UKS Regis Wieliczka 12 16 1.33
90. Tomasz Melibruda KS Korona 1919 Oknoplast Kraków 9 14 1.56
91. Mikołaj Strzała TS Wisła Kraków 11 12 1.09
92. Filip Karczmarczyk KS Korona II Kraków 9 10 1.11
93. Mikołaj Mól MKS Gorlice 8 7 0.88
94. Filip Szymuś TS Wisła Kraków 9 7 0.78
95. Filip Kałuża TS Wisła Kraków 10 6 0.60
96. Adam Peksa TS Wisła Kraków 11 6 0.55
97. Oliwier Hajduk MKS Gorlice 11 4 0.36
98. Bartosz Florkowski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 10 3 0.30
99. Krzysztof Rosiński Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 8 3 0.38

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Gimnastycy.pl Studioant.pl UFFO