Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Paweł Czubek MKS Gorlice 11 395 35.91
2. Dominik Wesołek AZS UJK Kielce 9 282 31.33
3. Kacper Sabura MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 11 242 22.00
4. Jan Klocek TS Wisła Kraków 11 235 21.36
5. Mateusz Baziak MUKS 1811 Unia Tarnów 11 228 20.73
6. Maciej Cichoń TS Wisła Kraków 8 219 27.38
7. Bartosz Malik KS Cracovia 1906 Kraków 8 213 26.63
8. Wojciech Gancarz MUKS 1811 Unia Tarnów 11 204 18.55
9. Kacper Kołodziejczyk AZS UJK Kielce 11 200 18.18
10. Bartłomiej Roman Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 9 188 20.89
11. Sebastian Kania AZS UJK Kielce 11 185 16.82
12. Szymon Opoka Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 9 177 19.67
13. Michał Majewski AZS UJK Kielce 10 175 17.50
14. Antoni Pisarski UKS Regis Wieliczka 10 172 17.20
15. Wiktor Krupczak MKS Gorlice 11 172 15.64
16. Jakub Kasiński MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 10 161 16.10
17. Piotr Łosiak AZS UJK Kielce 7 153 21.86
18. Michał Stępień MKS Gorlice 10 141 14.10
19. Igor Krzystek TS Wisła Kraków 11 134 12.18
20. Mateusz Makola KS Cracovia 1906 Kraków 10 128 12.80
21. Szymon Kubaka MUKS 1811 Unia Tarnów 11 125 11.36
22. Oskar Książek KS UKS Kadet Oświęcim 10 125 12.50
23. Korneliusz Siemek KS UKS Kadet Oświęcim 11 125 11.36
24. Mikołaj Nowak UKS Regis Wieliczka 8 122 15.25
25. Adam Jankowski TS Wisła Kraków 7 121 17.29
26. Hubert Kulka MKS Gorlice 11 119 10.82
27. Krzysztof Korczyński KS Korona Kraków 7 109 15.57
28. Rafał Miotła TS Wisła Kraków 7 98 14.00
29. Krzysztof Porwit KS UKS Kadet Oświęcim 9 97 10.78
30. Radosław Mączeński KS Korona Kraków 8 97 12.13
31. Konrad Faryj KS Korona Kraków 5 95 19.00
32. Mateusz Pękala KS Korona Kraków 8 95 11.88
33. Dominik Dyląg KS UKS Kadet Oświęcim 11 95 8.64
34. Aleksander Turecki KS Korona Kraków 10 95 9.50
35. Mikołaj Rosiński Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 9 93 10.33
36. Jarosław Łyko KS Korona Kraków 8 93 11.63
37. Alan Gas KS Cracovia 1906 Kraków 8 86 10.75
38. Konrad Golonka MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 10 86 8.60
39. Jakub Michalik MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 11 84 7.64
40. Kacper Bobola MKS Gorlice 11 81 7.36
41. Mateusz Sacha KS Cracovia 1906 Kraków 10 81 8.10
42. Mateusz Ciętak UKS Regis Wieliczka 9 75 8.33
43. Kacper Maziarz MUKS 1811 Unia Tarnów 10 74 7.40
44. Kacper Kogut Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 9 69 7.67
45. Antoni Ponisz UKS Regis Wieliczka 10 67 6.70
46. Michał Golański TS Wisła Kraków 11 67 6.09
47. Franciszek Stachura KS UKS Kadet Oświęcim 11 66 6.00
48. Kuba Pitra TS Wisła Kraków 11 66 6.00
49. Hubert Bartkowski MUKS 1811 Unia Tarnów 10 65 6.50
50. Kamil Binkiewicz TS Wisła Kraków 7 58 8.29
51. Mikołaj Ochwat MUKS 1811 Unia Tarnów 9 57 6.33
52. Maciej Filipowski KS Cracovia 1906 Kraków 7 56 8.00
53. Mateusz Zgrajek KS UKS Kadet Oświęcim 6 50 8.33
54. Karol Wantuch KS Korona Kraków 5 50 10.00
55. Jakub Czapka AZS UJK Kielce 11 48 4.36
56. Mateusz Scherautz KS Cracovia 1906 Kraków 8 43 5.38
57. Filip Włodarczyk MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 9 42 4.67
58. Paweł Kądziołka MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 11 40 3.64
59. Filip Kawa MUKS 1811 Unia Tarnów 10 38 3.80
60. Arkadiusz Lenartowicz AZS UJK Kielce 10 37 3.70
61. Aleksander Repski TS Wisła Kraków 9 36 4.00
62. Mikołaj Polek KS Korona Kraków 6 36 6.00
63. Miłosz Smorąg AZS UJK Kielce 11 34 3.09
64. Wiktor Hankus UKS Regis Wieliczka 10 33 3.30
65. Tomasz Wilk KS Korona Kraków 10 33 3.30
66. Charles Korabik UKS Regis Wieliczka 9 32 3.56
67. Maciej Pięta Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 9 30 3.33
68. Jakub Michalski TS Wisła Kraków 11 29 2.64
69. Adam Nowakowski MUKS 1811 Unia Tarnów 9 29 3.22
70. Igor Stec KS Cracovia 1906 Kraków 9 28 3.11
71. Jonasz Puła UKS Regis Wieliczka 9 28 3.11
72. Jakub Bojarzyn KS UKS Kadet Oświęcim 10 25 2.50
73. Aleksander Krukar MUKS 1811 Unia Tarnów 8 25 3.13
74. Kacper Pabijan KS Korona Kraków 7 23 3.29
75. Igor Zborowski KS Korona Kraków 9 23 2.56
76. Dawid Brzęk MKS Gorlice 11 22 2.00
77. Bartosz Stępski UKS Regis Wieliczka 6 21 3.50
78. Paweł Bartosz TS Wisła Kraków 7 21 3.00
79. Jakub Augustyn MKS Gorlice 6 21 3.50
80. Alex Terczyński AZS UJK Kielce 10 20 2.00
81. Daniel Sikora MUKS 1811 Unia Tarnów 11 18 1.64
82. Stanisław Sobota AZS UJK Kielce 7 15 2.14
83. Emil Jabłoński KS Korona Kraków 6 14 2.33
84. Krzysztof Rachwał MUKS 1811 Unia Tarnów 8 14 1.75
85. Antoni Tokarczyk Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 6 12 2.00
86. Krystian Bzdyl UKS Regis Wieliczka 10 12 1.20
87. Szymon Bednarz UKS Regis Wieliczka 8 12 1.50
88. Jeremi Wokurka MKS Gorlice 11 12 1.09
89. Wiktor Gawin KS Cracovia 1906 Kraków 10 10 1.00
90. Borys Chudy MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 9 10 1.11
91. Hubert Tylek TS Wisła Kraków 8 10 1.25
92. Aleksander Kunicki Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 8 9 1.13
93. Piotr Dyląg MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 7 8 1.14
94. Nikodem Badełek MUKS 1811 Unia Tarnów 8 8 1.00
95. Kacper Łucka KS UKS Kadet Oświęcim 9 8 0.89
96. Michał Zygmunt Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 5 7 1.40
97. Jan Jarosz KS UKS Kadet Oświęcim 8 7 0.88
98. Michał Mróz Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 8 6 0.75
99. Jędrzej Pyrc MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 9 6 0.67
100. Łukasz Lisowski AZS UJK Kielce 7 6 0.86
101. Sławomir Szczerkowski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 7 5 0.71
102. Oliwier Konieczny MKS Gorlice 8 4 0.50
103. Jan Rachwał KS Korona Kraków 7 4 0.57
104. Hubert Kasperski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 7 2 0.29
105. Adam Wódka MUKS 1811 Unia Tarnów 7 2 0.29
106. Ignacy Ekiert UKS Regis Wieliczka 6 2 0.33
107. Patryk Pilch MKS Gorlice 8 0 0.00
108. Bartosz Florkowski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 5 0 0.00
109. Jakub Baluta MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 10 0 0.00
110. Patryk Przybylski MKS Gorlice 7 0 0.00
111. Ksawery Leszczyński AZS UJK Kielce 7 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Gimnastycy.pl Studioant.pl UFFO